"Економія" від "русского мира": Щоб не платити компенсацій, командування бойовиків змінює діагнози загиблих, - розвідка

​Бойовики невдоволені діями командирів, які є кадровими офіцерами ЗС РФ.

Бойовики на Донбасі. Ілюстрація:Еспресо.TVКомандування бойовиків на Донбасі змінює діагнози загиблих та поранених, щоб уникнути виплати грошових компенсацій. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Головного управління розвідки Міністерства оборони України у Facebook, передають Патріоти України.

"Військовослужбовці 1 та 2 АК з числа місцевого населення висловлюють невдоволення діями командирів (начальників), які є кадровими офіцерами ЗС РФ, а саме приховування ними випадків отримання поранень та загибелі особового складу. Зокрема, з метою уникнення виплат грошових компенсацій за поранення здійснюється підміна діагнозу", - йдеться у повідомленні.

Подвиг нескорених. Бій УПА проти нацистів під Загоровим у вересні 1943 року

неділя, 19 вересень 2021, 15:31

Найтрагічніша сторінка в історії Загорівського Різдво-Богородицького монастиря пов’язана з 8-11 вересня 1943-го. Тоді тут точився запеклий бій між загоном вояків УПА та есесівськими карателями. Новий Загорів - невеличке село в Локачинському районі Воли...

Хто, як і чому спонукає Зеленського "злити" державні інтереси?

неділя, 25 липень 2021, 12:58

Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим. Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим.