Екс-мер Ужгороду тримає оборону в офісі проти патрульної поліції: Напередодні скандальний політик круто "погуляв"

Сергій Ратушняк не відчуває себе винним та впевнений, що він просто став жертвою поліцейських, які шукали до кого причепитися.

Поліцейські чекають на Сергія Ратушняка. Фото: соцмережі.

Поліція заблокувала виїзд із парку "Підзамковий", де знаходиться офіс екс-мера Ужгорода Сергія Ратушняка. Сам Сергій Ратушняк розмістив у соцмережах фото, на якому два поліцейські УАЗики заблокували в'їзд у парк, передають Патріоти України.

При цьому Ратушняк написав: "Ужгород, парк Підзамковий. Ось два УАЗа спецпідрозділу міліції - 8-м чоловік витрачають наші з вами податки. Вони шукають до кого доколупатись, знімають дань з вуличної торгівлі, кришують наркоторговців, саботують Закони по протистоянню підкупу на виборах... І все це називається - боротьба з корупцією".

Нагадаємо, в Ужгороді між поліцейськими патрульними та екс-мером Сергієм Ратушняком стався інцидент, під час якого Ратушняк "обматюкав" поліцейських та втік до свого офісу в парку Підзамковий на території Аква-РІО-парку.

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...