Фінський генерал б'є на сполох через посилення провокацій росіян на Балтиці

Російські літаки час від часу літають без заздалегідь визначеного маршруту, без зв'язку з диспетчерською службою або без включених транспондерів, а в деяких випадках літаки ігнорують відразу всі три вимоги до безпеки польотів.

Ілюстрація:ukr.media

Активність російських ВПС в районі Балтики досягла нового рекорду. Про це заявив командувач Оборонними силами Фінляндії Ярмо Ліндберг, передають Патріоти України з посиланням на Yle.

За його словами, з 2012 року число польотів збільшилося приблизно в три рази. Крім того, російські літаки "час від часу літають без заздалегідь визначеного маршруту, без зв'язку з диспетчерською службою або без включених транспондерів, а в деяких випадках літаки ігнорують відразу всі три вимоги до безпеки польотів".

Однак в Фінляндії в даний час не відчувають безпосередньої військової загрози, і Росія не здійснювала ніяких військових дій, які можна було б сприймати як загрозу Фінляндії, додав Ліндберг.

У 2016 році російський і фінський лідери досягли домовленості про заборону польотів над Балтикою з вимкненими транспондерами.

Спецслужби РФ провели операцію з нагнітання паніки в українському суспільстві

середа, 31 березень 2021, 23:38

Ці повідомлення носять ознаки інформаційно-психологічної операції. Її мета – створення атмосфери страху і дестабілізаційних моментів в українському суспільстві. Це все елементи психологічно-інформаційних операцій російських спецслужб, які мають на меті ст

Прогнози про імовірний наступ росіян носили ознаки інформаційно-психологічної операції

субота, 20 березень 2021, 21:35

Варто зауважити, що чи не єдиним джерелом правдивої інформації в цій ситуації виступив аналітичний відділ ГІ «Права Справа». Істерія навколо «фатальної дати» 15 березня –це шкідливі сентенції, які носили ознаки інформаційно-психологічної операції. Прог...