Фірташ починає закривати свої телеканали

Наразі важко сказати ,чи є це початком кінця медіаімперії олігарха, що перебуває під судом у Відні, чи оптимізацією на тлі вимушеної економії.
Фірташ усе? Фото: Реально.

Українська служба телеканалу Euronews з 21 травня припиняє роботу, передають Патріоти України.

"Українська служба Еuronews прощається ... Після майже 6 років нашої роботи, в неділю, 21 травня, Еuronews припинить мовлення українською. Спасибі, що дивилися і читали нас. Всього найкращого! Слава Україні!" - зазначається в повідомленні Euronews в Фейсбуці.

Нагадаємо, з 2015 року ліцензія на українську версію міжнародного телеканалу Euronews належить медіагрупі Inter Media Group Дмитра Фірташа і Сергія Льовочкіна. Восени 2016 року стало відомо, що українська служба Euronews буде закрита через проблеми з фінансуванням, а її журналісти звільнені.

Загострення на Донбасі та стягування військ: Чого добивається Росія

п’ятниця, 16 квітень 2021, 16:22

На мою думку, Росія включила елементи військово-політичного тиску з метою примусити Україну виконувати ряд незручних позицій з паризького комюніке — за підсумками зустрічі нормандської четвірки в грудні-2019. Нинішнє загострення — це демонстрація сили,...

Між Україною та "Л/ДНР" діють корупційні схеми з виплати пенсій жителям ОРДЛО

середа, 14 квітень 2021, 15:52

Подібні схеми є відмиванням бюджетних грошей і прямими доказами фінансування незаконних збройних формувань. На мою думку, СБУ має перевірити цю інформацію та припинити їхнє функціонування. В умовах фактичної зупинки перетину КПВВ на лінії розмежування ...