"Холодна війна": "Нафтогаз" звинуватив Фірташа у спробах зриву опалювального сезону

Неповна або недостовірна інформація про споживачів, надана облгазами до Інформаційної платформи Укртрансгазу, унеможливлює коректну реєстрацію споживачів.
"Нафтогаз" має великі претензії до Фірташа. Фото: Delo.ua.

Саботаж облгазами впровадження системи добового балансування газу ставить під загрозу проведення опалювального сезону. Про це йдеться у заяві "Нафтогазу", передають Патріоти України.

"У зв’язку із запланованим впровадженням з 1 грудня 2018 року системи добового балансування газу, НАК "Нафтогаз України" звертає увагу на відвертий саботаж початку роботи системи з боку облгазів, більшість з яких належить до групи РГК Дмитра Фірташа", - заявила компанія.

Зазначається, що неповна або недостовірна інформація про споживачів, надана облгазами до Інформаційної платформи Укртрансгазу, унеможливлює коректну реєстрацію споживачів, у тому числі тих, які мають право на отримання газу на умовах ПСО.

"Нафтогаз" констатує, що оператори ГРМ так і не виконали в повному обсязі свої зобов`язання щодо коректного наповнення Інформаційної платформи. Більше того, третина операторів ГРМ взагалі проігнорувала необхідність попереднього тестування Інформаційної платформи та не внесла жодної інформації про своїх споживачів газу.

Запровадження добового балансування в таких обставинах призведе до того, що багато тепловиробників, у тому числі ті, хто постачає тепло та гарячу воду населенню, не зможуть отримувати газ від "Нафтогазу", що призведе фактично до зриву опалювального сезону.

"Нафтогаз" не зможе надавати номінації споживачам на умовах ПСО, дані про яких відсутні в Інформаційній платформі. При цьому, згідно з Кодексом ГТС, облгази мають право відключати споживачів, яким не надано номінації. Нафтогаз звернувся до голови НКРЕКП Оксани Кривенко з відповідним листом.

Шалено злетить? МВФ дав прогноз курсу долара до гривні до 2029 року

четвер, 18 квітень 2024, 9:48

Міжнародний валютний фонд прогнозує незначну девальвацію у 2024 році. Потім курс долара до гривні поступово зростатиме, передають Патріоти України з посиланням на World Economic Outlook (квітень 2024 року). Згідно з розрахунками МВФ, середньорічний кур...

Оце так! Популярна спеція за вартістю наздогнала золото

четвер, 18 квітень 2024, 8:50

Одна з найпопулярніших у світі спецій - шафран - подорожчала до золотого рівня. Ці прянощі цінуються за складність виробництва. До того, ж як пише турецьке видання Haber Turk, вона здебільшого росте у країнах, де в останні десятиліття спотерігаються ко...