Фортуна посміхнулася: У Канаді зірвано рекордний джекпот

Поки що невідомий щасливчик виграв 60 мільйонів доларів.

Зображення: сайт Lotto Max

Один з проданих в Канаді лотерейних квитків забезпечує його власнику безбідне життя. Виграш по ньому склав 60 мільйонів доларів (43,3 мільйона доларів США), передають Ненудні новини посилаючись на Лента.ру.

Про те, що невідомий виграв джекпот лотереї Lotto Max, стало відомо за підсумками розіграшу,, що відбувся в п'ятницю, 25 грудня, .Білет був придбаний в місті Міссісауга провінції Онтаріо.

Крім того, 35 квитків виграли приз Maxmillion, тобто один мільйон канадських доларів (722 тисячі доларів США) .Розмір джекпоту Lotto Max наступної п'ятниці, 1 січня, буде становити приблизно 32 млн канадських доларів (23,1 мільйона доларів США).

Будні "наддержави": Під Москвою спалахнув великий ТРЦ (фото, відео)

четвер, 13 грудень 2018, 13:28

Після загоряння з приміщення евакуювали близько 500 покупців і працівників. У підмосковних Котельниках (Росія) 13 грудня спалахнув торговий центр "Мега Біла дача". На будівлі палахкотіли новорічні прикраси, зокрема гірлянди. Про це повідомляє прес-служ...

Центр циклону сьогодні якраз розташувався майже над Києвом, - Наталка Діденко

четвер, 13 грудень 2018, 12:45

Температура повітря поки що залишається без змін – близько нуля, з невеликими коливаннями. Центр циклону сьогодні, на Андрія, якраз розташувався майже над Києвом (перша карта). Ще б пак, кому не хочеться побути в такій столиці? Тому снігом ще сипатиме ...