Фортуна посміхнулася: У Канаді зірвано рекордний джекпот

Поки що невідомий щасливчик виграв 60 мільйонів доларів.

Зображення: сайт Lotto Max

Один з проданих в Канаді лотерейних квитків забезпечує його власнику безбідне життя. Виграш по ньому склав 60 мільйонів доларів (43,3 мільйона доларів США), передають Ненудні новини посилаючись на Лента.ру.

Про те, що невідомий виграв джекпот лотереї Lotto Max, стало відомо за підсумками розіграшу,, що відбувся в п'ятницю, 25 грудня, .Білет був придбаний в місті Міссісауга провінції Онтаріо.

Крім того, 35 квитків виграли приз Maxmillion, тобто один мільйон канадських доларів (722 тисячі доларів США) .Розмір джекпоту Lotto Max наступної п'ятниці, 1 січня, буде становити приблизно 32 млн канадських доларів (23,1 мільйона доларів США).

Хіти тижня. Відомий астропсихолог розповіла про двійників російського президента

неділя, 19 серпень 2018, 1:00

Астролог проаналізувала фото та відео з заходів, на яких був присутній Путін, і зазначила, що вони доводять факт наявності двійників у президента РФ, так як вони мають помітні зовнішні відмінності. "Скажімо, зрозуміти, що у Путіна є двійники, можна по ...

Хіти тижня. Топтав український прапор: Ліквідовано "Діда Макара" з Горлівки (фото)

субота, 18 серпень 2018, 22:00

Дані про бойовика також є в базі сайту "Миротворець". У зоні ООС на Донбасі під час бойових дій був ліквідований бойовик Макар Володимир Анатолійович, відомий на прізвисько "Дід Макар". Про це повідомив український блогер Necro Mancer на своїй сторінці...