Фортуна посміхнулася: У Канаді зірвано рекордний джекпот

Поки що невідомий щасливчик виграв 60 мільйонів доларів.

Зображення: сайт Lotto Max

Один з проданих в Канаді лотерейних квитків забезпечує його власнику безбідне життя. Виграш по ньому склав 60 мільйонів доларів (43,3 мільйона доларів США), передають Ненудні новини посилаючись на Лента.ру.

Про те, що невідомий виграв джекпот лотереї Lotto Max, стало відомо за підсумками розіграшу,, що відбувся в п'ятницю, 25 грудня, .Білет був придбаний в місті Міссісауга провінції Онтаріо.

Крім того, 35 квитків виграли приз Maxmillion, тобто один мільйон канадських доларів (722 тисячі доларів США) .Розмір джекпоту Lotto Max наступної п'ятниці, 1 січня, буде становити приблизно 32 млн канадських доларів (23,1 мільйона доларів США).

Тонкий троллінг: МОК дотепно використав фіаско РФ на своєму офіційному сайті (фото)

понеділок, 19 лютий 2018, 17:41

Розробники веб-сторінки потішили читачів ресурсу підходом до відображення сторінок з помилкою 404. Міжнародний олімпійський комітет (МОК) креативно підійшов до наповнення свого офіційного сайту під час Ігор-2018 в Пхенчхані. Зокрема, розробники веб-сто...

Хіти тижня. Із Росії депортують до України терориста "ДНР", який захоплював Слов'янськ (фото)

понеділок, 19 лютий 2018, 17:00

Згідно з базою "Миротворця", злочинець народився у Вінниці, виховувався в інтернаті, був активним прихильником "Антимайдану". Реутовський міський суд Московської області виніс рішення до примусової депортації на територію України учасника захоплення Сл...