Франція передала українським військовим захисне спорядження

Українські сапери отримали обладнання та екіпіровку на загальну суму 3,7 млн ​​гривень.

Ізабель Дюмон. Фото: Drinks.ua.

Центр розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України, що на Хмельниччині, з робочим візитом відвідала делегація на чолі з послом Франції в Україні Ізабель Дюмон. Про це інформує "Діалог.UA". Під час перебування у військовій частині посол передала гуманітарну допомогу від влади Франції, передають Патріоти України.

Зокрема, українські сапери отримали 25 комплектів костюмів для розмінування PROTECOP, 25 шоломів із захисним забралом VISORV50 і 10 пар спеціального взуття MATRAMINES на загальну суму 3,7 млн гривень.

Під час урочистої церемонії передачі спорядження Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон підкреслила, що сьогоднішня церемонія є свідченням продовження французької політики підтримки України, яка була підтверджена новообраним президентом Франції Еммануелем Макроном під час його зустрічі з президентом Петром Порошенком.

"Мені почесно сьогодні бути в Центрі розмінування. Тут готують фахівців з розмінування, які є елітою Збройних Сил, які, ризикуючи власним життям, рятують інші і повертають цивільному населенню можливість жити в мирі та безпеці. Саме тому Франція вирішила направити свої зусилля, щоб допомогти обладнанням. Це обладнання відповідає найсучаснішим зразкам, якими оснащені французькі підрозділи і буде найкращим чином використано в надзвичайно напруженому операційному контексті.

Таке спільне використання однакового обладнання ілюструє братство по зброї, яке існує між французькими та українськими вояками. Пишайтеся своєю країною і своєю місією, яка покладена на вас. Я, зі свого боку, горда бути серед вас і зробити від імені Франції такий внесок в служіння безпеці населення і військових України", - сказала вона.

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...