"Гарматне м'ясо" кинулось тікати: Терористи масово дезертирують з Донбасу, введений план перехоплення, - розвідка

Крім того, 1-3 травня про наміри звільнитися з військової служби заявило 17 військовослужбовців 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новазовськ) "1 АК".

Російські військові в Україні. Фото: uapress.info.

З огляду на відсутність мотивації для подальшої участі в бойових діях, серед терористів так званих "ДНР" і "ЛНР" зростає кількість дезертирів і тих, хто подав рапорт про звільнення зі складу окупаційних військ Росії, які воюють на Донбасі. Про це 4 травня повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України, передають Патріоти України.

Так, за даними ГУР, 30 квітня самовільно залишили передові позиції і зброю троє військовослужбовців 7 окремої мотострілкової бригади так званого "2 армійського корпусу" Збройних сил Росії. "2-3 травня ц.р. самовільно покинули розташування своїх підрозділів і вирушили в бік російсько-українського кордону 12 військовослужбовців зі складу 11 окремого механізованого полку (Макіївка), 17 військовослужбовців 100 окремої мотострілкової бригади (Донецьк) і 21 військовослужбовець 3 окремої мотострілкової бригади (Горлівка) "1 армійського корпусу", - зазначають у ГУР.

Також у розвідці зазначають, що у зв'язку з масовими випадками дезертирства командувач "1 АК" генерал-майор ЗС РФ АСАП наказав ввести в дію план перехоплення. Крім того, 1-3 травня про наміри звільнитися з військової служби заявило 17 військовослужбовців 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новазовськ) "1 АК".

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...