Герой дня: опубліковані фото та відео з поліцейським, котрий застрелив посла Росії (відео 16+)

Захід знімали на відео місцеві телеканали. Тому вбивство дипломата виявилося добре задокументованим. Як і обличчя та промова месника, який його застрелив.

Мевлют Алтинташ пояснив росіянину, за що він його вбиває. Фото: скріншот з відео.

Посол Росії в Туреччині Андрій Карлов убитий в Анкарі під час відкриття виставки картин 19 грудня. Посол помер в результаті поранень, отриманих під час замаху. Патріоти України пропонують вам особисто ознайомитися із матеріалами турецького ТБ з цього приводу, а також з фото із місця події.

Застрелив посла, за попередніми даними, колишній поліцейський. Він викрикував ісламістське гасло "Аллах Акбар", а також "Не забудемо Сирію", "Ми вмираємо в Алеппо, ви вмираєте тут", "Ви стріляли в беззахисних людей!". "Сьогодні в Анкарі в результаті нападу отримав поранення, від якого помер, посол Російської Федерації в Туреччині Андрій Геннадійович Карлов. Ми кваліфікуємо те, що трапилося, як терористичний акт", - зазначила офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова журналістам.

Нападник був ліквідований під час поліцейської операції. Турецькомовні користувачі Twitter перевели слова вбивці:

"Хабер Тюрк" повідомляє, що нападник був звільнений з поліції в рамках розслідування спроби держперевороту в Туреччині в липні як учасник терористичної організації. Ім'я його - Мевлют Мерт Алтинташ (Mevlüt Mert Altıntaş).

Нападник поводився як охоронець в цивільному або як особистий охоронець Карлова - стояв прямо позаду посла в той час як той робив заяви. За словами журналіста Hurriyet, який став свідком події, чоловік спочатку вистрілив в повітря, потім прокричав кілька фраз, а потім вистрілив у Карлова.

На виставку вбивця пройшов по поліцейському посвідченню:


РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...