"Гібридна війна Росії набирає обертів", – стаття Порошенка у впливовому медіа США

Пріоритетним для Росії залишається кіберпростір, але Путін завдає гібридних атак по декількох напрямках.

Петро Порошенко. Фото: iPress.ua.

Міжнародна спільнота повинна спільно протистояти "щупальцям" Кремля. Таку думку висловив Президент України у своїй статті "Велика сімка повинна стати обличчям до обличчя з Росією або потерпіти поразку" на Politico, передають Патріоти України.

"Новий виток гібридної війни Росії набирає обертів. І його наслідки поширюються за межі України. "Щупальця" Кремля тягнуться до "горла" ключових регіональних центрів України і її трансатлантичних союзників. Захід повинен взяти на себе зобов'язання щодо спільних дій і об'єднатися для захисту своїх цінностей і дотримання міжнародного права", – йдеться у статті.

За словами Порошенка, Кремль не зупиниться, якщо Захід не буде реагувати. Глава України додав, що пріоритетним для Росії залишається кіберпростір, але Путін завдає гібридних атак по декількох напрямках.

"Ті, хто досить хоробрий, щоб обрізати ці щупальця, виявляються під новою атакою. Це недавно стало очевидним в Україні – коли ми призупинили доступ до соціальних мереж, керованих РФ, Москва відповіла масовою і скоординованою кібератакою", – підкреслив Петро Порошенко.

Він нагадав і про недавні кібератаки РФ на свої інформаційні сили, у Парижі, Берліні та по всій Атлантиці, щоб захистити своїх соціальних медіа-агентів, таких як "ВКонтакте" або "Однокласники". "Українські солдати довели, що готові заплатити своїм життям заради захисту Західних цінностей, таких як свобода і демократія. Україна довела, що є надійним оплотом цих цінностей і готова це робити для міжнародної безпеки. Інвестування в безпеку України – це інвестиції в безпеку Європи і за її межами", – резюмував головнокомандувач України.

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...

Луганщина: Лисичанськ у напівкільці, але війська окупанта виснажені і втрачають боєздатність

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:12

Інформація російських пропагандистів про те, що Лисичанськ нібито вже оточений і противник контролює значну частину міста, не відповідає дійсності. Російські загарбники продовжують вести наступ на Лисичанськ. За даними Генштабу ЗСУ, спершу вони хочуть ...