Глибокий прогин: У Росії написали чергову хвалебну оду Путіну (відео)

Підлабузницьку композицію виконала якась собі Lady Fortuna.

Скрін відео

Російська співачка Lady Fortuna присвятила пісню президенту Росії Володимиру Путіну, яку вона назвала просто "Путин". Опубліковане 22 серпня на відеохостингу YouTube відео набрало понад 100 тис. переглядів, передають Патріоти України.

"В самое смутное время он пришел, чтобы править своим народом. Никто не верил в успех его, ну а он просто делал свою работу. Годы идут, страна богатеет, снова Россия в свою силу поверит", – співається в пісні.

Як відомо, у Росії Путіну вже присвятили чимало пісень. У січні 2015 року російська співачка Марія Осінцева записала кліп "Мой Путин", у якому дякувала президентові РФ за його політику, зокрема за анексію Криму. У лютому школяр із Росії виконав зі сцени пісню про те, як у РФ із заходу влетіла "кровожадная орлица", а потім прийшов "Владимир Путин – молодец".

У вересні 2016 року російський колектив "Ломовые бабушки" присвятив пісню президенту "Мы все хотим замуж за Путина".

Про будівництво двох баз ВМС, або Що заважає налагодити ефективну співпрацю України з країнами НАТО

четвер, 22 жовтень 2020, 9:55

Важливо розглядати розбудову військово-морського флоту України виключно в аспекті забезпечення вільного судноплавства одночасно Чорного й Азовського морів. І подавати це в аспекті деокупації незаконно анексованого Криму.

"Зміна форматів переговорів і "вільні економічні зони" не допоможуть реінтегрувати ОРДЛО", - Снєгирьов

середа, 21 жовтень 2020, 16:20

На мою думку , такі заяви Олексія Рєзнікова свідчать про те, що представники міністерства з питань реінтеграції окупованих територій, не мають ані "дорожньої карти", ані загального уявлення про механізми завершення війни та повернення тимчасово окупованих