Головне їм не заважати: російське "всеправославне воїнство" на Великдень влаштувало між собою перестрілку

Ці втрати використовуються як пропаганда і офіційно списуються на обстріли з боку сил АТО, що нібито були в ході перемир'я.

Російські бойовики. Фото: zn.ua.

Проросійські сепаратисти на Донбасі намагаються приховати небойові втрати, завдані в результаті п'яних перестрілок на Великдень. Загиблих списують на жертв обстрілів сил АТО. Про це розповів очільник групи “Інформаційного спротиву” Дмитро Тимчук в Facebook, передають Патріоти України.

“Ці втрати використовуються як пропаганда і офіційно списуються на обстріли з боку сил АТО, що нібито були в ході перемир'я. Так, керівництво “народної міліції ЛНР” офіційно заявило, що загиблий в ході п'яних розбірок в н.п. Сокольнікі (Новоайдарський р-н, Луганська обл.) був убитий “снайперської групою найманців з країн Балтії”, яка нібито воюює на стороні сил АТО на цій ділянці”, - йдеться у повідомленні.

Також Тимчук зазначив, що у ході “пасхального перемир'я” бойовики активно провокували українські війська на відкриття вогню. Стріляли на захід і північний захід від Донецька та у маріупольському напрямку.

“Протягом останніх 3-х діб спостерігається значне збільшення переміщень бойової техніки і озброєння бойовиків в районі н.п. Донецьк і Луганськ. Це перекидання озброєнь пояснюється “підготовкою до параду 9-го травня”, однак фактично під цим приводом командування російсько-терористичних військ проводить значні за об'ємом перегрупування своїх підрозділів з дільниці на дільницю”, - повідомив Тимчук.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...