Готуються до битви із комунальниками: Підприємці відновили знищені в Києві МАФи

Так званий демонтаж не на жарт розсердив підприємців, тож тепер вони вирішили посилено охороняти відновлені точки.

Зруйновані кіоски у Києві. Фото: Обозреватель.

Після демонтажу двох десятків торгових точок поблизу станції метро “Політехнічний інститут” у Києві туди знову повернулося економічне життя. Власники самостійно відбудовують свої кіоски, а дехто вже навіть відновив торгівлю. Про це йдеться в сюжеті ТСН, передають Патріоти України.

Люди кажуть, що мають необхідні документи, а демонтаж був не просто незаконним, а розбійним учинком. “Напали чоловік тридцять, завалили, почали бити ногами. Ми зняли побої”, – каже очевидець Олександр Огородников.

Схожий сценарій, щоправда без потерпілих, цього тижня відбувся на ринку біля метро “Оболонь”, де під ківш бульдозерів потрапили аптека, магазин побутової хімії, кілька кафе та ломбардів, та МАФи на Троєщині. Перший випадок чиновники пояснюють “забудькуватістю” власника приміщення, який мав би попередити орендарів про демонтаж, але не зробив цього – і ті втратили товар на кругленькі суми. Так званий демонтаж не на жарт розсердив підприємців, тож тепер вони вирішили посилено охороняти відновлені точки. А на наступну спробу знищення налаштовані дати рівноцінну відповідь.

Нова Оленівка: Росіяни планують підірвати будівлю в Маріуполі, де судитимуть полонених азовців

четвер, 18 серпень 2022, 22:34

До Дня Незалежності України 24 серпня, за оперативною інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа", російські спецслужби готують чергову провокацію з численними жертвами. На цей день у тимчасово окупованому Маріуполі заплановане проведення так зв...

В обхід санкцій: Росія планує організувати виробництво комплектуючих для "Орланів" у країнах ОКДБ.

четвер, 18 серпень 2022, 22:24

Попри введені західні санкції, росії до недавнього часу вдавалося залучати західні комплектуючі для виробництва крилатих ракет, безпілотного комплексу “Орлан-10” та інших видів зброї. За різними оцінками, з 2014 року російський ВПК зміг залучити західн...