Готуються до битви із комунальниками: Підприємці відновили знищені в Києві МАФи

Так званий демонтаж не на жарт розсердив підприємців, тож тепер вони вирішили посилено охороняти відновлені точки.

Зруйновані кіоски у Києві. Фото: Обозреватель.

Після демонтажу двох десятків торгових точок поблизу станції метро “Політехнічний інститут” у Києві туди знову повернулося економічне життя. Власники самостійно відбудовують свої кіоски, а дехто вже навіть відновив торгівлю. Про це йдеться в сюжеті ТСН, передають Патріоти України.

Люди кажуть, що мають необхідні документи, а демонтаж був не просто незаконним, а розбійним учинком. “Напали чоловік тридцять, завалили, почали бити ногами. Ми зняли побої”, – каже очевидець Олександр Огородников.

Схожий сценарій, щоправда без потерпілих, цього тижня відбувся на ринку біля метро “Оболонь”, де під ківш бульдозерів потрапили аптека, магазин побутової хімії, кілька кафе та ломбардів, та МАФи на Троєщині. Перший випадок чиновники пояснюють “забудькуватістю” власника приміщення, який мав би попередити орендарів про демонтаж, але не зробив цього – і ті втратили товар на кругленькі суми. Так званий демонтаж не на жарт розсердив підприємців, тож тепер вони вирішили посилено охороняти відновлені точки. А на наступну спробу знищення налаштовані дати рівноцінну відповідь.

Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...