Гроші надходили з усього світу: Українські кібервійська заблокували рахунки терористів

Активіст волонтерської організації заявив, що вдалося заблокувати близько $19 млн.

Українські кібервійська заблокували рахунки для фінансування терористів. Ілюстрація:NewsGra.com

Засновник волонтерської організації "Українські кібервійська" Євген Докукін повідомив, що їм вдалося заблокувати 445 рахунків, на яких збиралися кошти для фінансування терористів. Про це він розповів в ефірі одного з українських телеканалів, передають Патріоти України з посиланням на MIGnews.com.ua.

"Всього ми заблокували 445 рахунків і на них, за моїми оцінками, 19 000 000 доларів", - зазначив він.

Докукін звернув увагу на той факт, що кошти на рахунки надходили з усього світу.

"У мене є список країн, які фінансували один PayPal account, де ми отримали дані по транзакціях в результаті нашої операції, там весь світ просто. Це явно російські якісь, емігранти, в Австралію емігрували, в США, Канаду і країни Європи, не тільки з Росії або України посилали свої кошти, а з усього світу.

"Русскій мір" в їхні мізки прийшов, просять в "ЛНР" і "ДНР" надішліть кошти і вони висилають, а це все тисячі доларів. Один рахунок за півмісяця - більше 2000 доларів", - заявив волонтер.

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...

Луганщина: Лисичанськ у напівкільці, але війська окупанта виснажені і втрачають боєздатність

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:12

Інформація російських пропагандистів про те, що Лисичанськ нібито вже оточений і противник контролює значну частину міста, не відповідає дійсності. Російські загарбники продовжують вести наступ на Лисичанськ. За даними Генштабу ЗСУ, спершу вони хочуть ...