Гроші підуть на благодійність: Український суд арештував рахунки Сбербанку Росії на ₴8,5 млрд

33-річний підприємець Євген Пухальський судиться зі Сбербанком Росії ще від вересня 2015 року.

Сбербанк Росії. Фото: epinfo.ru.

Рівненський міський суд прийняв рішення заарештувати 8,5 млрд грн на рахунках Сбербанку Росії. Таку ухвалу суд прийняв 26 січня в процесі розгляду позову підприємця Євгена Пухальського, який вимагає від банку повернути його вклад розміром 324 млн євро. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на zaxid.net.

33-річний підприємець Євген Пухальський судиться зі Сбербанком Росії ще від вересня 2015 року. 26 січня Рівненський міський суд прийняв ухвалу про арешт банківських рахунків Сбербанку Росії на загальну суму 8,5 млрд грн. Копія ухвали є у розпорядженні ZAXID.NET. Спочатку підприємець планував віддати 24 млн євро, які набігли як відсотки, на потребу армії. Але згодом вирішив передати на благодійність всі гроші зі свого рахунку.

У листопаді Євген Пухальський підписав угоду з чотирма благодійними організаціями: київським благодійним фондом «Допомога заради майбутнього», львівським фондом «Крила надії», рівненським фондом «Скарбниця надії» і Раді голів ОСББ Рівного та Рівненської області. Згідно угоди, позивач передав своє право на вклад цим організаціям. Тобто, в разі успішного розгляду справи, ці благодійні фонди отримають в своє розпорядження 8 496 293 796 грн.

Саме тому судовий позов, який спершу прийняв до розгляду Печерський суд Києва, перенесли до Рівного. На питання про походження такої великої суми грошей молодий підприємець не відповідає. За словами Пухальського, він діяв в інтересах офшорної компанії, на що має всі необхідні документи. Назву компанії він назвати відмовляється.

Як розповів представник позивача у суді адвокат Сергій Васинюк, арешт грошей є першою важливою перемогою в цій справі. Суд продовжить розглядати справу. Наступне засідання призначене на 4 лютого.

"Російські паспорти в ОРДЛО: Путін фактично узаконює свою військову присутність на окупованих територіях Донбасу", - Снєгирьов

вівторок, 19 листопад 2019, 22:59

Варто зазначити, що підписавши указ про спрощений режим видачі російського громадянства жителям так званих "ДНР" і "ЛНР" Путін фактично узаконює свою військову присутність на окупованих територіях Донбасу і легалізує місцевих бойовиків. На території ок...

Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

понеділок, 18 листопад 2019, 19:19

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...