"Г*вень русского мира": У мережі показали купи сміття у Криму (фото)

На світлинах видно, що пакети зі сміттям звисають прямо з дерев і освітлювальних стовпів.

Сміття у Криму. Фото:Twitter

Користувачів соціальних мереж вразили фотографії з окупованого Криму, на яких відображені купи сміття. Фото було опубліковано в Twitter користувача RoksolanaToday&Крым, передають Патріоти України.

"Бахчисарай" Ось яка краса у нас на вул. Скелястій. Що відбувається з вивезенням сміття? "Гавань відбувається з вивезенням і всюди вона відбувається", - йдеться в повідомленні.

На фото помітно, що сміття вже довгий час не вивозиться. Місцеві жителі складують сміттєві пакети прямо на вулиці. Деякі пакети звисають прямо з дерев і освітлювальних стовпів.

Дана ситуація зі сміттям спостерігається і в інших містах окупованого півострова після великодніх свят.

Масові протести на окупованих територіях: чи є підстави?

субота, 19 вересень 2020, 21:55

На жаль, відсутність чіткої інформаційної політики з боку відповідних міністерств не дозволяє говорити про збільшення відсотка населення, яке б прагнуло повернутися в Україну. Фактично ми залишили на поталу російським агресорам населення тимчасово окупов

Знову мирні люди - розмінна монета: Спецслужби "ЛНР" та "ДНР" затримують цивільних осіб, аби використати їх для обміну з Україною…

п’ятниця, 18 вересень 2020, 13:26

За інформацією ГІ "Права справа", минулого тижня в окупованому Луганську відбулася нарада в "міністерстві держбезпеки ЛНР" за участю російських кураторів, під час якої обговорювалося питання штучного поповнення т.зв. "обмінного фонду".