Гидота, але подивитись варто: Як російська рокерша оспівує Лугандон (відео)

Російська співачка стоїть серед кадрових російських військових і найманців, яких видає за "шахтарів і трактористів".

Співачка Чичеріна. Фото: скріншот з відео.

Кліп знаменитої в минулому російської рок-зірки Чичериної, в зйомках якого взяли участь бойовики з Донбасу, викликав різко негативну реакцію соціальних мереж, передають Патріоти України.

"Одна читательница с "новороссией" головного мозга запостила в комментах. Спасибо, так бы я не увидел", - написав у своєму Facebook відомий журналіст і блогер Айдер Муждабаев. За його словами, в цьому кліпі жалість викликає тільки "дівчинка в камуфляжі, яка гладить собаку".

"Ненавижу, когда людоеды используют детей, поедают их судьбы. Конченая с*ка, конченые люди, конченый насквозь фальшивый "русский мир", — додав він. Також Муждабаєв назвав Чичеріну "цинічною с* кой", яка заробляє гроші "на кремлевском патриотическом подсосе, стоит среди кадровых российских военных и наемников, которых выдает за "шахтеров и трактористов". "Подложены кадры времен войны с нацистами. Короче, полный набор", — резюмував він. Однак блогер додав, що цей кліп "стоит всем посмотреть".

Організаторам стрілянини у Броварах були потрібні глядачі і максимальний розголос навколо цієї події

вівторок, 2 червень 2020, 11:57

У оперативників є такий прийом – відволікання уваги на негідний об'єкт. Робиться це для того, щоб той фокус уваги, який наразі зосереджено в українській громадськості на злочинах співробітників НПУ, які були викриті останнім часом, а саме: події в Кагарли

Хто і навіщо маніпулює даними про кількість вугілля, вивезеного з тимчасово окупованого Донбасу?

четвер, 28 травень 2020, 14:11

Наведені факти свідчать про невідповідність та відверту дезінформацію щодо ситуації в ОРДЛО, яка подається військово-політичному керівництву України. Без достовірних даних плани з реінтеграції тимчасово окупованих територій розробити неможливо. А це небез