Гидота, але подивитись варто: Як російська рокерша оспівує Лугандон (відео)

Російська співачка стоїть серед кадрових російських військових і найманців, яких видає за "шахтарів і трактористів".

Співачка Чичеріна. Фото: скріншот з відео.

Кліп знаменитої в минулому російської рок-зірки Чичериної, в зйомках якого взяли участь бойовики з Донбасу, викликав різко негативну реакцію соціальних мереж, передають Патріоти України.

"Одна читательница с "новороссией" головного мозга запостила в комментах. Спасибо, так бы я не увидел", - написав у своєму Facebook відомий журналіст і блогер Айдер Муждабаев. За його словами, в цьому кліпі жалість викликає тільки "дівчинка в камуфляжі, яка гладить собаку".

"Ненавижу, когда людоеды используют детей, поедают их судьбы. Конченая с*ка, конченые люди, конченый насквозь фальшивый "русский мир", — додав він. Також Муждабаєв назвав Чичеріну "цинічною с* кой", яка заробляє гроші "на кремлевском патриотическом подсосе, стоит среди кадровых российских военных и наемников, которых выдает за "шахтеров и трактористов". "Подложены кадры времен войны с нацистами. Короче, полный набор", — резюмував він. Однак блогер додав, що цей кліп "стоит всем посмотреть".

"Українська "Швейцарія" на тлі руїн дитячого табору у Станично-Луганському районі", - Снєгирьов

неділя, 10 листопад 2019, 18:34

Звертаюся до президента України Зеленського та міністра МВС Авакова з вимогою взяти під свій особистий контроль питання розслідування фактів знищення матеріально-технічної бази дитячого оздоровчого табору "Дружба" та компенсації за рахунок держави заподія

"Будівництво водовідливного комплексу для захисту шахт на Луганщині: гроші є, а захисту немає", - Снєгирьов

середа, 6 листопад 2019, 19:34

Варто зазначити, що ці вугледобувні підприємства є планово збитковими, а коштів від реалізації вугільної продукції та державної підтримки на покриття витрат із собівартості вугільної продукції не вистачає навіть на виплату заробітної плати. 13 лютого 2...