І декомунізація, і нова дорога: Київрада вирішила знести один із великих ТРЦ столиці

Згідно з новим проектом дорожньої розв’язки, корпус заводу “Більшовик” буде знесений, а на його місці з’явиться петля.

Приміщення заводу "Більшовик" знесуть. Фото: dkc.kiev.ua.

Київська міська рада виступила за знесення приміщень заводу “Більшовик” біля метро “Шулявська”. Проект був представлений інститутом “Київдормістпроект”. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на Цензор.

Містобудівна рада Києва схвалила варіант реконструкції дорожньої розв’язки біля станції метрополітену “Шулявська”, який передбачає будівництво дорожньої петлі і знесення приміщень заводу “Більшовик”.

Згідно з новим проектом розв’язки, корпус заводу “Більшовик” буде знесений, а на його місці з’явиться петля. Поворот буде починатися з вул. Довженка на проспект Перемоги. Також з’являться два з’їзди з шляхопроводу на проспект Перемоги. Проект не вимагає великого втручання в інженерні мережі і мінімально заходить на дільниці, не підпорядковані “Київавтодору”.

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...

Луганщина: Лисичанськ у напівкільці, але війська окупанта виснажені і втрачають боєздатність

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:12

Інформація російських пропагандистів про те, що Лисичанськ нібито вже оточений і противник контролює значну частину міста, не відповідає дійсності. Російські загарбники продовжують вести наступ на Лисичанськ. За даними Генштабу ЗСУ, спершу вони хочуть ...