І сміх, і гріх: У Дніпрі суддя поцупив у магазині фірмові кальсони

Суддя завдав магазинові матеріальної шкоди на 799 грн.​
Чорні кальсони спокусили суддю на злочин. Фото: соцмережі.

У Дніпрі суддя Бабушкінського районного суду украв у магазині "Спорт Мастер" кальсони чорного кольору. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив адвокат Андрій Авторгов, передають Патріоти України.

"Установлено, що суддя (!!!) Бабушкінського районного суду м. Дніпра Циганков В.О., 31.01.2017, приблизно о 16.25 год., знаходячись у приміщенні магазину "Спорт Мастер", розташованому за адресою: м. Дніпро, вул. Князя Володимира Великого, 1а (колишня Плеханова), умисно з метою незаконного збагачення, таємно, шляхом вільного доступу до товару, викрав кальсони чоловічі чорного кольору, з якими покинув приміщення магазину", - сказано в повідомленні. Таким чином суддя завдав магазинові матеріальної шкоди на 799 грн.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...