І сміх, і гріх: У Дніпрі суддя поцупив у магазині фірмові кальсони

Суддя завдав магазинові матеріальної шкоди на 799 грн.​
Чорні кальсони спокусили суддю на злочин. Фото: соцмережі.

У Дніпрі суддя Бабушкінського районного суду украв у магазині "Спорт Мастер" кальсони чорного кольору. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив адвокат Андрій Авторгов, передають Патріоти України.

"Установлено, що суддя (!!!) Бабушкінського районного суду м. Дніпра Циганков В.О., 31.01.2017, приблизно о 16.25 год., знаходячись у приміщенні магазину "Спорт Мастер", розташованому за адресою: м. Дніпро, вул. Князя Володимира Великого, 1а (колишня Плеханова), умисно з метою незаконного збагачення, таємно, шляхом вільного доступу до товару, викрав кальсони чоловічі чорного кольору, з якими покинув приміщення магазину", - сказано в повідомленні. Таким чином суддя завдав магазинові матеріальної шкоди на 799 грн.

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.