І знову НП на "Широкому Лані": Танк з екіпажем застряг під водою

Начальник Генштабу ЗСУ Муженко, який був присутній на навчаннях, наказав заохотити екіпаж танка і водолаза за професійні дії в нестандартній ситуації.

Ілюстрація:ipnews.in.ua

На полігоні "Широкий лан" сталася надзвичайна подія - під час навчань з подолання водної перешкоди під водою застряг танк, проте його вдалося витягнути. Про це повідомляє прес-служба Міноборони, зазначають Патріоти України.

"Під час виконання (завдання в рамках навчань) однією з бойових машин під водою сталася нештатна ситуація. Завдяки витримці, вмілим та злагодженим діям екіпажу машини, а також професіоналізму інженерного складу, який прийшов на допомогу, танк успішно евакуйований", - йдеться в повідомленні .

Відзначається, що начальник Генерального штабу ЗСУ, який був присутній на навчаннях, наказав заохотити екіпаж танка і водолаза за професійні дії в нестандартній ситуації.

А ось деяким офіцерам пощастило менше - двох тимчасово відсторонили від виконання обов'язків, призначено службове розслідування.

Картини, написані душею: Киянка, чиї руки через жахливу ДТП функціонують на 30%, створює олійні шедеври

вівторок, 28 червень 2022, 14:12

Хоча руки Іри поки працюють лише на 30%, її це не зупинило. Дівчина придбала мольберт, знайшла онлайн-уроки і сама вгадала й сконструювала пристрій, який допомагає їй тримати пензлі. Свої картини – фантастично красиві олійні пейзажі, малюнки тварин. Дв...

Україна може остаточно вирішити проблему Зміїного

неділя, 26 червень 2022, 15:50

Наразі саме базування росіян на Зміїному є найбільшою проблемою для чорноморських портів Одещини та дозволяє окупантам перекрити вихід у територіальні води Румунії й відповідно гирло Дунаю. 23 травня глава Пентагону Ллойд Остін заявив, що Данія надасть...