"Хочу стать доктором, чтобы лечить мам. Чтобы они не умирали": 9-річна дівчинка, яку ціною життя врятував боєць ЗСУ, залишилася без батьків (відео)

Зараз маленька сирота живе з бабусею під опікою українських волонтерів.

Водяне. Фото: 0629.com.

Волонтери звуть цю дівчинку "Пуговка". Її батьки загинули, і тепер вона хоче стати доктором - "щоб мами більше не вмирали". Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Цензор.НЕТ.

Дівчинка і сама вижила тільки завдяки українському бійцю, який закрив її своїм тілом під час танкового обстрілу села російськими бойовиками. Зараз "Пуговка" живе з бабусею під опікою українських волонтерів та мріє стати лікарем.

Через відведення військ Україна може втратити Щастя, Сєвєродонецьк та Маріуполь

понеділок, 30 вересень 2019, 0:17

Фактично одностороннє відведення військ ООС є неправильним рішенням ще й тому, що свого часу облдержадміністрації виділили чималі кошти на спорудження 2 і 3 ліній оборони уздовж лінії розмежування, які тепер Україна може залишити у разі відведення, і які

"Окупанти готуються до активації бойових дій", - Снєгирьов

середа, 18 вересень 2019, 14:15

Примітно, що на тлі загострення військового протистояння очільник МЗС Вадим Пристайко в інтерв'ю німецькому виданню "Die Welt" заявив, що "врешті-решт, частотність бомбардувань значно впала, і кількість загиблих відповідно зменшилася". Російсько-окупац...