"Я Вороненкова в очі не бачив і з ним у мене не було справ" - підозрюваний у вбивстві екс-депутата Держдуми

Віктор Курило стверджує, що кримінальна справа в Україні проти нього та інших його підопічних була сфабрикована, а до вбивства російського депутата вони не мають ніякого відношення.

Місце вбивства Вороненкова. Фото:http://glavcom.ua/Українські правоохоронці провели допит по телефону громадянина України Віктора Курила, якого підозрюють в організації вбивства екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова. Як пише Лайф, сам Курило стверджує, що кримінальна справа в Україні проти нього та інших його підопічних була сфабрикована, а до вбивства російського депутата вони не мають ніякого відношення, інформують Патріоти України.

Віктор Курило

"Зі мною зв'язалися українські спецслужби і допитали мене. Вірніше, це був не допит, а опитування. Я їм все розповів стосовно Павла Паршова: звідки його знаю, як все вийшло і як він з'явився в моєму житті. Розповів, чому Паршов був у Москві і чому він потім поїхав. і начебто на цьому все закінчилося", - розповів Курило пропагандистському виданню.

Слід нагадати, що за версією російських слідчих, Вороненков займався тіньовими фінансовими операціями і перетнувся з учасниками міжнародного угруповання по крадіжці грошей. І на цьому грунті у нього міг виникнути конфлікт з групою Курила.

Тоді той нібито і відправив в спеціальне відрядження до Києва свого силовика Павла Паршова - на розправу. Сам Курило з такими звинуваченнями категорично не згоден.

"Кажуть, що у мене нібито був якийсь конфлікт з Вороненковим, якого я і в очі не бачив. Що треба мати за душею, щоб з депутатом ділити бізнес ?!" - заявив Курило.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...