Хіти тижня. Космонавт РФ повернувся на Землю і відразу потрапив на допит

Сергія Прокоп'єва вирішили допитати у зв'язку із діркою в обшивці, яку, за словами російських пропагандистів, могли зробити американські астронавти.

Російських космонавтів попросили привезти шматочки обшивки. Ілюстрація: Рейтерс.

Вчора, 20 грудня, російський космонавт Сергій Прокоп'єв повернувся з Міжнародної космічної станції на Землю: найближчим часом його допитають у справі про появу отвору в побутовому відсіку космічного корабля Союз МС-09. Про це з посиланням на джерело в ракетно-космічній галузі РФ пише пропагандистський ресурс РІА "Новости", передають Патріоти України.

Раніше вже був допитаний космонавт Олег Артем'єв, який повернувся з МКС ще 4 жовтня (дірку виявили 30 серпня). Поки Прокоп'єв був на орбіті, йому і новому росіянину на МКС Олегу Кононенку доручили під час виходу у відкритий космос вирізати шматочок обшивки з отвором і зробити навколо зіскрібки. Контейнери з матеріалами передали слідству.

"Павуки в банці: хто стоїть за загибеллю російського командира батальйону "Призрак", - Снєгирьов

четвер, 29 жовтень 2020, 15:28

Стосовно самого Карякіна, зауважу, що він старанно копіює манеру поведінки своїх ідейних вчителів з числа співробітників органів державної безпеки-сспочатку лідер опозиції усувається, в його загибелі звинувачуються зовнішні вороги, а потім пам’ять загибло

"Про силове звільнення Донбасу: Чи можливо реалізувати запропонований в РНБО сценарій", - Снєгирьов

понеділок, 26 жовтень 2020, 12:10

Подібні заяви з боку Кривоноса — скоріше політичні. Тим більше, що він міцно асоціюється з експрезидентом Порошенком. Наскільки допустимі такі висловлювання з вуст держслужбовця? Тут оцінку має давати керівництво РНБО. Днями заступник секретаря Ради на...