"Я вже хвилююся набагато менше": Аміна Окуєва розповіла про стан пораненого чоловіка

За словами чеченки, голос Адама Осмаєва звучить досить бадьоро.

Адам Осмаєв. Фото: glavcom.ua.

Поранений ветеран АТО Адам Осмаєв почуває себе добре і вже намагається підніматися. Про це на своїй сторінці у Facebook написала його дружина Аміна Окуєва, передають Патріоти України.

"Тільки що говорили з Адамом Осмаєвим по телефону! Голос бадьорий. Уже намагається підніматися. Скоро треба буде починати дихальну гімнастику для відновлення легкого, а потім і - бігати", - написала вона.

Окуєва зазначила, що розслаблятися все ще рано. "Перші три доби після такої травми в будь-якому випадку небезпечні, але все одно я вже переживаю набагато менше", - написала Окуєва.

Нагадаємо, 1 червня, в Києві на Подолі у Києві намагалися застрелити Адама Осмаєва та Аміну Окуєву, які домовилися про інтерв'ю з нібито французьким журналістом Алексом Вернером з Le Monde. При зустрічі "кореспондент" дістав пістолет "Глок" і вистрілив в груди Осмаєву, після чого його дружина з нагородного пістолета марки ПМ чотири рази вистрілила в нападника.

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.