"Я вже хвилююся набагато менше": Аміна Окуєва розповіла про стан пораненого чоловіка

За словами чеченки, голос Адама Осмаєва звучить досить бадьоро.

Адам Осмаєв. Фото: glavcom.ua.

Поранений ветеран АТО Адам Осмаєв почуває себе добре і вже намагається підніматися. Про це на своїй сторінці у Facebook написала його дружина Аміна Окуєва, передають Патріоти України.

"Тільки що говорили з Адамом Осмаєвим по телефону! Голос бадьорий. Уже намагається підніматися. Скоро треба буде починати дихальну гімнастику для відновлення легкого, а потім і - бігати", - написала вона.

Окуєва зазначила, що розслаблятися все ще рано. "Перші три доби після такої травми в будь-якому випадку небезпечні, але все одно я вже переживаю набагато менше", - написала Окуєва.

Нагадаємо, 1 червня, в Києві на Подолі у Києві намагалися застрелити Адама Осмаєва та Аміну Окуєву, які домовилися про інтерв'ю з нібито французьким журналістом Алексом Вернером з Le Monde. При зустрічі "кореспондент" дістав пістолет "Глок" і вистрілив в груди Осмаєву, після чого його дружина з нагородного пістолета марки ПМ чотири рази вистрілила в нападника.

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...