Як проср*ти елітний бізнес: Власники салону меблів, на фасаді якого знищили графіті, змушені прийняти важке рішення

Позбавлені не те що патріотизму, а й елементарної совісті та здорового глузду ділки продовжують пожинати справу своїх рук

Салон меблів, на фасаді якого знищили патріотичні графіті з часів Майдану, закрився. Про це повідомив у Facebook керівник сумнозвісного магазину Ігор Доценко, зазначають Патріоти України.

"Шановні громадяни, салон "Емпоріум" закрито. Не дивлячись на те, що ми три з половиною року доглядали за графіті, ми стали заручниками провокаторів, які і замалювали ці роботи, щоб й здійснити цей акт вандалізму", - заявив Доценко. Також він висловив сподівання, що "поліція та суд розберуться" у ситуації.

Є надія, що справу не "спустять на гальмах". Адже "революційний прокурор" Луценко дав обіцянку розібратись і ситуації, в тому числі і з бізнесом власників салону. Оскільки йдеться про дурість "вати", а не високу корумповану політику, імовірно генпрокурору вдасться довести справу до законної помсти.

У свою чергу в Інституті історії НАН України заявили, що графіті, ймовірно, "знищено власником магазину "Емпоріум", що є орендатором приміщення Інституту української мови НАН України, без погодження із власником будинку".
За даними Інституту, будинок по вул. Грушевського, 4 є власністю НАН України та перебуває на балансі Інституту історії України НАН України, що не погодив договору оренди Інституту української мови із власником "Емпоріум".
"Співробітники Інституту історії України та інших гуманітарних академічних установ, що розміщуються в будинку, вкрай обурені подібними діями орендатора. Сподіваємось, що правоохоронні органи дадуть їм належну оцінку згідно з чинним законодавством",- йдеться у заяві.
3 вересня стало відомо, що з фасаду магазину люкс-меблів "Емпоріум" на вулиці Грушевського, 4 у Києві зникли знамениті патріотичні графіті, які були нанесені під час Революції гідності. Доценко ці графіті назвав "типовим стріт-артом, який час від часу видаляють комунальні служби".
Активісти патріотичних організацій розгромили вхід до магазину, а біля вхідних дверей запалили шини. У свою чергу директор Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович заявив, що інститут готує звернення в поліцію та до Генпрокуратури за фактом вандалізму через знищення графіті, які були пам'яткою історії.
Віце-прем'єр В'ячеслав Кириленко заявив, що знищені графіті були частиною експозиції Музею Майдану, і за знищення музейного фонду передбачено кримінальну відповідальність. Cтолична прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом нищення графіті за ч.2 ст 298 Кримінального кодексу України.

Як вибрати пароочисник для дому

вівторок, 24 вересень 2024, 17:19

В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...

ТОП-3 поради по вибору ременя до авто з дизельним двигуном

п’ятниця, 23 серпень 2024, 8:50

Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...