Як запобігти "неприємним сюрпризам" у разі захворювання на грип

Без призначення лікаря приймати ліки не слід.

Грип. Фото: "Сегодня"

У разі захворювання одним з циркулюючих в Україні штамів грипу потрібно викликати лікаря, особливо це стосується випадків хвороби дітей і людей старшого віку. Про це провідний науковий співробітник Національного дослідницького інституту епідеміології та інфекційних захворювань ім. Л. Громашевського Алла Мироненко розповіла в інтерв'ю "Главреду", повідомляють Патріоти України.

"Все залежить від ситуації. Якщо немає нічого важкого, то можна обійтися тим, що залишаєшся вдома, великою кількістю гарячих напоїв. Якщо занадто висока температура, то можна намагатися її знижувати. Якщо вона знижується, то все добре", - підкреслила епідеміолог.

"Дітям і літнім людям потрібно одразу викликати лікаря, тому що можуть бути різні "сюрпризи". У дітей - особливо. Хоча, думаю, дітям лікаря все викликають, оскільки динаміка хвороби може бути така швидка, що тягнути не доводиться", - говорить медик .

За її словами, у важких випадках застосовуються відомі противірусні препарати. Є імуноглобуліни, які добре допомагають вийти з цього стану. У клініках використовуються саме вони, але без призначення лікаря приймати їх заборонено. Говорячи про те, коли можна чекати спалаху грипу в цьому сезоні, Алла Мироненко розповіла: "Ми очікуємо, що пік захворюваності буде до кінця січня або на початку лютого".

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою