Не тільки грип: Крим накрила небезпечна епідемія

Російські окупанти почали в примусовому порядку вакцинувати кримчан.
У Криму почалася епідемія корі. Ілюстрація: соцмережі.

У анексованому Криму різко зросла кількість хворих на кір людей. В одному тільки Сімферополі за кілька днів лікарі зафіксували майже 30 випадків небезпечної хвороби. Більшість з хворих - діти, передають Патріоти України.

"На 25 лютого зареєстровано вже 28 випадків кору, в тому числі 13 дітей", - заявили в "адміністрації" міста. У той же час російські окупанти почали в примусовому порядку вакцинувати кримчан. За словами представників "влади", епідемія кору захлеснула загальноосвітні установи. При цьому в школах кампанія зі щеплення йде досить швидко, але з дитячими садочками ситуація гірша.

Крім того, минулого тижня тільки в Сімферополі було зареєстровано десятки випадків грипу. При цьому небезпечна хвороба "скосила" дев'ять вагітних кримчанок. Місцева "влада" вже закрила 50 на карантин класів через вірусну інфекцію.

Джерело: РБК-Україна

Еліс повернули господині: В руїнах будинку на Позняках в Києві через два тижні знайшли живу кішку (фото)

п’ятниця, 3 липень 2020, 21:50

Кішку виявили рятувальники КАРС "Київської служби порятунку" і рятувальник, якого називають "Кототато". Сьогодні, 3 липня, в руїнах будинку на Позняках, в якому стався вибух, рятувальники зайшли живу кішку. Про це повідомляє Олена Крижанівська, на стор...

Здоров'я Геннадія Хазанова різко погіршилося

п’ятниця, 3 липень 2020, 21:13

Комік раптово почав задихатися. Популярному російському актору Геннадію Хазанову стало погано, і зараз лікарі надають йому екстрену допомогу. Про це повідомляє Telegram-канал Mash, посилаючись на помічницю артиста, передають Патріоти України. За словам...