
У анексованому Криму різко зросла кількість хворих на кір людей. В одному тільки Сімферополі за кілька днів лікарі зафіксували майже 30 випадків небезпечної хвороби. Більшість з хворих - діти, передають Патріоти України.
"На 25 лютого зареєстровано вже 28 випадків кору, в тому числі 13 дітей", - заявили в "адміністрації" міста. У той же час російські окупанти почали в примусовому порядку вакцинувати кримчан. За словами представників "влади", епідемія кору захлеснула загальноосвітні установи. При цьому в школах кампанія зі щеплення йде досить швидко, але з дитячими садочками ситуація гірша.
Крім того, минулого тижня тільки в Сімферополі було зареєстровано десятки випадків грипу. При цьому небезпечна хвороба "скосила" дев'ять вагітних кримчанок. Місцева "влада" вже закрила 50 на карантин класів через вірусну інфекцію.
Наприкінці тижня в Україну прийде хвиля сильної спеки, яка охопить більшість регіонів країни. Температура повітря місцями сягатиме +35…+37°С. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо, передають Патріоти України....
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...