Не тільки грип: Крим накрила небезпечна епідемія

Російські окупанти почали в примусовому порядку вакцинувати кримчан.
У Криму почалася епідемія корі. Ілюстрація: соцмережі.

У анексованому Криму різко зросла кількість хворих на кір людей. В одному тільки Сімферополі за кілька днів лікарі зафіксували майже 30 випадків небезпечної хвороби. Більшість з хворих - діти, передають Патріоти України.

"На 25 лютого зареєстровано вже 28 випадків кору, в тому числі 13 дітей", - заявили в "адміністрації" міста. У той же час російські окупанти почали в примусовому порядку вакцинувати кримчан. За словами представників "влади", епідемія кору захлеснула загальноосвітні установи. При цьому в школах кампанія зі щеплення йде досить швидко, але з дитячими садочками ситуація гірша.

Крім того, минулого тижня тільки в Сімферополі було зареєстровано десятки випадків грипу. При цьому небезпечна хвороба "скосила" дев'ять вагітних кримчанок. Місцева "влада" вже закрила 50 на карантин класів через вірусну інфекцію.

Джерело: РБК-Україна

Хіти тижня. Журнал звільнив з роботи редакторку, яка "сплутала" похорон Героя України з вуличним фестивалем

субота, 7 грудень 2019, 4:00

Євгенія Пліхіна залишає посаду заступника головного редактора журналу Cosmopolitan. Головний редактор журналу Cosmopolitan Україна Олександра Буринська висловила офіційну позицію бренду про скандал з замредактором Євгенією Пліхіною. Про це повідомляють...

Маленька радість: Через два дні після пожежі в одеському коледжі знайшли живу кішку Соню (фото)

субота, 7 грудень 2019, 0:20

Інстинкт допоміг пухнастій тваринці знайти найбезпечніше місце в палаючій будівлі. "При пожежі в Одесі, на Пушкінській вижила триколірна кішка Соня, яка була "приписана" до Інституту біології Чорного моря НАНУ: вона сховалася в коридорі Інституту на п'...