Яна Зінкевич бореться за життя: подробиці ДТП з головним медиком ДУК "Правий сектор"

Дівчина у важкому стані, але у кваліфікації дніпропетровських лікарів не сумніваються - вони роблять усе можливе.

Яна Зінкевич. Фото: соцмережі.

Відомий волонтер і телеведучий Олексій Мочанов повідомив подробиці ДТП, в якому постраждала начальник Медичного управління та реабілітації бійців "Добровольчого українського корпусу" Яна Зінкевич. Відповідне повідомлення з'явилося на сторінці Мочанова в Facebook, передають Патріоти України.

"Яна Зинкевич и Стрелок в больнице. Борются за жизнь. Отправьте им своего искреннего тепла и добра. Авария на съезде с моста по дороге из Днепра на базу ПС. Галлопер подскользнулся, упал и совершил несколько кульбитов. Стрелок в относительном порядке. Яна очень тяжёлая. Позвоночник и рёбра. Сейчас в Мечникова, врачи и местные днепропетровские власти делают все возможные реанимационные процедуры. И невозможные – тоже", - пише Мочанов.

При цьому він додав: "Минобороны готово предоставить любую медицинскую и транспортную помощь, включая авиаперевозку. Но Яна сейчас не транспортабельна, да и в квалификации медперсонала Мечникова сомневаться не приходится - днепропетровские врачи всю войну совершают чудеса и подвиги, вытаскивая с того света безнадёжных".

"Сейчас нужен ещё один подвиг и ещё одно чудо. Ещё одной безнадёжной, в которую мы верим, и очень надеемся! Все, кто знают, как много сделали госпитальеры для фронта, передовой, для бойцов с бойцыцами, для всех, кто нуждался в помощи... Теперь помощь нужна Госпитальеру номер 1. Помощь и поддержка. Кровь и финансы пока не запрашивали - на эту минуту всё необходимое есть и реанимация в работе", - резюмував Мочанов.

Хіти тижня. "Очень сильные! Житья от них нет, почти каждый день хороним", - терористи "ДНР" в істериці через снайперів ЗСУ (відео)

неділя, 21 квітень 2019, 23:05

Терористи "ДНР" зазнають величезних втрат від снайперів ЗСУ на лінії фронту. Майстерність стрільців ООС лякає окупантів. Що примітно, з його слів, працював стрілок ООС з пристойної відстані - бойовик перебував далеко від лінії фронту і йшов, не криючис...

З архіву ПУ. Славно погуляв, батьку отамане: До річниці лютої страти у Варшаві першого козацького гетьмана, що підняв булаву за права українців

неділя, 21 квітень 2019, 22:55

Як це буде ще не раз в українській історії, очільника національного руху зрадили свої, за обіцянку амністії перед польською короною. Шляхетне панство повелось у притаманній манері окупантів, зрадило своєму слову і знищила більшу частину повстанців. 21 ...