"Ідея із "гнізда Суркова": Гіркін висловився щодо заяви Захарченка про "Малоросію"

Ігор Гіркін додав, що спостерігає ознаки наростаючої "шизофренії" в "кремлівських головах".
Гіркін звинувачує Суркова. Фото: соцмережі.

Екс-ватажок терористів "ДНР" Ігор Стрєлков (Гіркін) заявив, що нинішній голова "ДНР" Олександр Захарченко не міг сам зважитися на "Малоросію", а тому ця ідея виходить від кремлівських пропагандистів. Про це Гіркін написав на своїй сторінці у соцмережі, передають Патріоти України.

"Чому провокація? - Відповідь очевидна - настільки гучна і важлива політична заява, що стосується, до того ж, не однієї "ДНР", а "всієї України" (з претензією на її повну перебудову - це вже масштаб міжнародний, можна навіть сказати - світовий) - не могла народитися без прямої участі відряджених до Захарченка россіянських політтехнологів - панів Казакова, Прилєпіна і т.д. - осіб, які безсумнівно походять із "гнізда Суркова", - написав терорист.

"Розум самого Захарченка не здатний "народити" нічого подібного апріорі. Максимум, на що вистачає його талантів - це із запинкою, але хоча б без додавання матюків-паразитів, зв'язно прочитати текст", - наголосив він.

Стрєлков додав, що спостерігає ознаки наростаючої "шизофренії" в "кремлівських головах". Зазначимо, що перші терористи, які втекли з Донбасу до Росії, до яких входить і Гіркін, виступають у жорсткій опозиції до Владислава Суркова і називають його зрадником.

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...