"Ідейний за російські гроші": Волонтер розповів про адвоката з Києва, який захищає сепаратистів

Валентин Рибін захищав затриманих на Донбасі російських ГРУшникiв і бійців харківського "Беркута".

Валентин Рибін. Фото: Главком.

Український волонтер і блогер Роман Синіцин розповів про київського адвоката Валентина Рибiна, який захищає сепаратистів. Синіцин розповів про нього "Апострофу", передають Патріоти України.

Рибін, зокрема, захищав затриманих на Донбасі російських ГРУшникiв і бійців харківського "Беркута". За словами Синіцина, Рибін писав йому якісь загрози в Facebook. Волонтер також зазначив, що Рибін захищав у суді відомого бразильського бойовика Рафаеля Лусваргі, який воював на Донбасі.

"Такий ідейний адвокат. Причому я впевнений, що якесь фінансування він отримує з Росії", — стверджує Синіцин, зазначаючи, що якісь гроші на картку Рибіну збирають росіяни.

Синіцин зазначає, що у кожної людини повинен бути адвокат і право на захист, але Рибiн "занадто сильно палиться, що він на той бік працює", хоча і робить це тонко й правильно, не переходячи межу.

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...

Луганщина: Лисичанськ у напівкільці, але війська окупанта виснажені і втрачають боєздатність

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:12

Інформація російських пропагандистів про те, що Лисичанськ нібито вже оточений і противник контролює значну частину міста, не відповідає дійсності. Російські загарбники продовжують вести наступ на Лисичанськ. За даними Генштабу ЗСУ, спершу вони хочуть ...