"Єдиний шлях до звільнення - зміна цієї влади. Ми обманюємо самі себе і свою країну": Російський режисер написав відкритого листа проти путінського режиму

Відомий драматург закликав напередодні виборів максимально послабити авторитет президента РФ у зв'язку з переслідуванням режисера Кирила Сєрєбрєннікова.

Іван Вирипаєв. Фото:http://gordonua.com

Відомий російський драматург і режисер Іван Вирипаєв опублікував відкритий лист на підтримку свого колеги Кирила Сєрєбрєннікова, в якому закликав співвітчизників припинити обманювати самих себе і не підтримувати президента Росії Володимира Путіна. Відповідний текст опублікований на сайті Спілки кінематографістів РФ, передають Патріоти України.

"Я бачу, як більшість з вас написали свої листи на підтримку, прийшли на мітинг, дали інтерв'ю і навіть звернулися до президента. Це стає трагікомічним явищем", - сказано в листі.

Автор зазначив, що більшість його колег по цеху продовжують співпрацювати з кремлівським режимом - знімаючи фільми, роблячи театральні постановки на гроші Мінкультури.

"Співпрацюючи з цією владою і думаючи, що своєю творчістю і своєю громадянською позицією ми можемо щось змінити в цій країні, або вносити свій посильний внесок в ці зміни, ми просто в черговий раз обманюємо самі себе і свою країну", - написав Вирипаєв.

"Єдиний шлях до звільнення нашого багатостраждального народу від ярма правлячої влади, це зміна цієї влади ... Боляче дивитися, як 9 травня замість тиші і скорботи, по Червоній площі їздять машини смерті, а вожді правлячої влади стоять поруч з трупом непохованого Леніна і піднімають в очах громадян свій політичний рейтинг, називаючи це патріотизмом", - йдеться в тексті.

"І перше, що ми, діячі культури, інтелігенція, прогресивні люди Росії можемо зробити, - це перестати підтримувати цю владу. Не потрібно отримувати всі ці державні нагороди і публічно при камерах потискати руку Путіну", - зазначив Вирипаєв.

Він також закликав перестати тиснути руки на телекамери і іншим представникам російської влади, "не згадувати прізвище чинного президента в пресі" і "ні в якому разі не брати участь в його передвиборній кампанії".

"І якщо ми всі разом об'єднаємося і перестанемо підтримувати насильство, то ми зможемо щось зробити для майбутнього своєї країни і взагалі світу", - написав режисер.

"І свободу Кирилу Сєрєбрєннікову, зрозуміло!" - додав Вирипаєв.

Про будівництво двох баз ВМС, або Що заважає налагодити ефективну співпрацю України з країнами НАТО

четвер, 22 жовтень 2020, 9:55

Важливо розглядати розбудову військово-морського флоту України виключно в аспекті забезпечення вільного судноплавства одночасно Чорного й Азовського морів. І подавати це в аспекті деокупації незаконно анексованого Криму.

"Зміна форматів переговорів і "вільні економічні зони" не допоможуть реінтегрувати ОРДЛО", - Снєгирьов

середа, 21 жовтень 2020, 16:20

На мою думку , такі заяви Олексія Рєзнікова свідчать про те, що представники міністерства з питань реінтеграції окупованих територій, не мають ані "дорожньої карти", ані загального уявлення про механізми завершення війни та повернення тимчасово окупованих