ЄС та США більше не бажають фінансувати "реформатора" Шокіна

Західні партнери не побачили результатів реформи місцевих прокуратур.

Віталій Касько. Фото: skelet-info.org.

Сьогодні є велика загроза того, що США і ЄС більше не будуть вкладати кошти в реформування української прокуратури. Про це заявив заступник генерального прокурора Віталій Касько в інтерв'ю ЛІГА.net, передають Патріоти України.

За його словами, західні партнери не побачили результатів реформи місцевих прокуратур, яка так і не привела до оновлення їх кадрового складу. "Вони чітко розуміють, що, на жаль, бажаний результат не досягнутий", - сказав він.

"Мені б дуже хотілося, щоб ми не розчаровували іноземних партнерів, тому що реформа прокуратури є ключовою в реформі системи кримінальної юстиції. На жаль, у нас з радянських часів прокуратура залишається надзвичайно ієрархічною, вертикально побудованою, корумпованою, і це впливає на баланс всієї системи", - підкреслив чиновник.

На Луганщині зафіксовано застосування російськими окупантами термобаричної зброї

середа, 18 травень 2022, 18:19

Нагадаю, нещодавно аналітичний відділ ГІ "Права Справа" оприлюднив інформацію про те, що місцеві джерела організації зафіксували передислокацію в окуповане м. Луганськ важкої вогнеметної системи (ТОС-1А). На Луганському напрямку ворог продовжує артилер...

На Луганщині ЗСУ знищили переправу окупантів - інформацію надали місцеві сили спротиву

середа, 18 травень 2022, 17:56

Цей факт ще раз свідчить про те, що український рух спротиву працює плідно й ефективно, незважаючи на доволі складну ситуацію на окупованих територіях. Російські окупанти продовжують наступати в Східній операційній зоні. Основні зусилля ворог зосередив...