Євробачення-2018: Андрій Данилко розповів, чому московський українець переміг у Мінську і не мав шансів у Києві

На думку члена журі Нацвідбору, в Україні серед виконавців занадто сильна конкуренція.

Андрій Данилко. Фото:Ivona - bigmir)net

Андрій Данилко заявив, що співак Микита Алексєєв (Alekseev) не зміг би перемогти в українському нацвідборі. Про це пише Телеграф, передають Патріоти України.

"Алексєєв як виконавець мені подобається. Щось зворушливе в ньому є, особливо після виконання пісні "П'яне сонце"», написаної Русланом Квінтою. Що стосується номера, в якому він грає «північне сяйво», я не впевнений. Мені здається, він там не органічний", - розповів Данилко.

За його словами, в номері занадто багато комп'ютерної графіки, за якою всі втрачається.

"Це постійно відволікає. Думаю, якби Алексєєв брав участь в нашому відборі, не зміг би перемогти. Занадто сильна у нас конкуренція. У Білорусі йому в цьому сенсі було зовсім просто. Кажуть, там голосували 5 тисяч осіб, а у нас - сотні тисяч", - підкреслив Данилко.

На думку співака, ймовірно тому команда Алексєєва не бачила особливих шансів на перемогу. "Але разом з тим я бажаю йому всього найкращого", - резюмував Данилко.

Луганщина: окупанти штурмують Лисичанськ без форсування ріки - підтягнули "Сонцепьок"

четвер, 30 червень 2022, 23:32

Ворог продовжує активні наступальні дії на Лисичанському напрямку та намагається шляхом ураження подавити нашу оборону. Наразі противник веде наступ поблизу Верхньокам’янки та штурмові дії в районі Лисичанського нафтопереробного заводу, бойові дії тривают

Росіяни передислокують понтонно-мостову техніку на Луганщині: є координати

четвер, 30 червень 2022, 23:24

Інформація, отримана місцевими джерелами "Правої Справи", була передана представникам розвідтовариств. Крім того, інформація щодо передислокації потнтонної техніки була озвучена мною під час прямих етерів на провідних телеканалах України. Ворог не прип...