Євробачення-2018: Андрій Данилко розповів, чому московський українець переміг у Мінську і не мав шансів у Києві

На думку члена журі Нацвідбору, в Україні серед виконавців занадто сильна конкуренція.

Андрій Данилко. Фото:Ivona - bigmir)net

Андрій Данилко заявив, що співак Микита Алексєєв (Alekseev) не зміг би перемогти в українському нацвідборі. Про це пише Телеграф, передають Патріоти України.

"Алексєєв як виконавець мені подобається. Щось зворушливе в ньому є, особливо після виконання пісні "П'яне сонце"», написаної Русланом Квінтою. Що стосується номера, в якому він грає «північне сяйво», я не впевнений. Мені здається, він там не органічний", - розповів Данилко.

За його словами, в номері занадто багато комп'ютерної графіки, за якою всі втрачається.

"Це постійно відволікає. Думаю, якби Алексєєв брав участь в нашому відборі, не зміг би перемогти. Занадто сильна у нас конкуренція. У Білорусі йому в цьому сенсі було зовсім просто. Кажуть, там голосували 5 тисяч осіб, а у нас - сотні тисяч", - підкреслив Данилко.

На думку співака, ймовірно тому команда Алексєєва не бачила особливих шансів на перемогу. "Але разом з тим я бажаю йому всього найкращого", - резюмував Данилко.

РФ почала велику атаку - кинуть 170 тис., Пригожина накрили вогнем ЗСУ, Гіркін збере ПВК

субота, 4 лютий 2023, 17:10

В інтерв'ю Олені Кирик на ютуб-каналі «Сейчас» розповів, із чим пов'язаний конфлікт Пригожина та Гіркіна і чому колишній ФСБшник не поспішає вступати до лав ЧВК Вагнера. Більше того, за інформацією експерта, Стрєлков-Гіркін планує створити свою приватн...

Лівобережна Херсонщина - під вогневим контролем ЗСУ: Які є варіанти деокупації регіону

субота, 4 лютий 2023, 16:57

Варто зазначити, що російські соцмережі вже відкрито заявляють про те, що очікують нових десантних операцій ЗСУ в районі Кінбурнської коси та Нової Каховки. Одним із способів звільнення лівобережної частини Херсонської області може бути не лише завданн...