"Іхтамнєти причаїлися": На Донбасі почали активніше приховувати російських військових

Збільшуються межі територій навколо розташування військових частин, на які забороняється прохід цивільному населенню.
Російські військові в Україні. Фото: People IN.

Російське військове командування ініціювало проведення посилених заходів, спрямованих на приховування присутності своїх військ на окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Про це повідомляє управління розвідки Міноборони, передають Патріоти України.

Зазначається, що з цією метою військовослужбовцям 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ заборонено носіння на військовій формі шевронів та інших позначок, що можуть вказувати на їх приналежність до конкретного з'єднання, військової частини або підрозділу.

Крім того, збільшуються межі територій навколо розташування військових частин, на які забороняється прохід цивільному населенню. "Місцевих мешканців, які проживають поблизу військових частин попереджено про відповідальність за збирання та зберігання будь-яких предметів військового призначення, особливо гільз, патронів у т.ч. решток (осколків) боєприпасів. Все знайдене місцеві мешканці повинні в обов'язковому порядку здавати до найближчих військових комендатур", - йдеться у повідомленні.

За даними розвідки, зібрані рештки будуть піддаватися ретельному "аналізу" з метою активізації провокативних звинувачень ЗС України в обстрілах цивільного населення та заперечень щодо здійснення обстрілів російсько-терористичними військами зі знищенням відповідних доказів.

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...

Луганщина: Лисичанськ у напівкільці, але війська окупанта виснажені і втрачають боєздатність

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:12

Інформація російських пропагандистів про те, що Лисичанськ нібито вже оточений і противник контролює значну частину міста, не відповідає дійсності. Російські загарбники продовжують вести наступ на Лисичанськ. За даними Генштабу ЗСУ, спершу вони хочуть ...