"Іхтамнєти причаїлися": На Донбасі почали активніше приховувати російських військових

Збільшуються межі територій навколо розташування військових частин, на які забороняється прохід цивільному населенню.
Російські військові в Україні. Фото: People IN.

Російське військове командування ініціювало проведення посилених заходів, спрямованих на приховування присутності своїх військ на окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Про це повідомляє управління розвідки Міноборони, передають Патріоти України.

Зазначається, що з цією метою військовослужбовцям 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ заборонено носіння на військовій формі шевронів та інших позначок, що можуть вказувати на їх приналежність до конкретного з'єднання, військової частини або підрозділу.

Крім того, збільшуються межі територій навколо розташування військових частин, на які забороняється прохід цивільному населенню. "Місцевих мешканців, які проживають поблизу військових частин попереджено про відповідальність за збирання та зберігання будь-яких предметів військового призначення, особливо гільз, патронів у т.ч. решток (осколків) боєприпасів. Все знайдене місцеві мешканці повинні в обов'язковому порядку здавати до найближчих військових комендатур", - йдеться у повідомленні.

За даними розвідки, зібрані рештки будуть піддаватися ретельному "аналізу" з метою активізації провокативних звинувачень ЗС України в обстрілах цивільного населення та заперечень щодо здійснення обстрілів російсько-терористичними військами зі знищенням відповідних доказів.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...