"Іскандери", С-400 та десятки тисяч військовослужбовців: Росія нарощує військову присутність в окупованому Криму, - Міноборони України

До прикладу, до окупації РФ мала в Криму 22 літаки, а на сьогодні – 113. Також РФ перекинула до Криму 8 кораблів і підводних човнів, які мають на своєму оснащенні крилаті ракети морського базування “Калібр”.

Російська військова техніка в Криму. Фото:УНІАН

Росія зосередила у тимчасово окупованому Криму понад 32 тис. військовослужбовців, 174 артилерійські системи, 113 літаків, кораблі та підводні човни, системи протиповітряної оборони С-400 та оперативно-тактичні ракетні комплекси “Іскандер”. Про це заступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції Анатолій Петренко поінформував учасників міжнародної конференції на тему: "Україна – Грузія – НАТО: сучасні виклики безпеки Чорноморського регіону". Про це повідомляється на сторінці проекту партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" "Україна-Солідарність-НАТО" у Facebook, передають Патріоти України.

"Кількісні показники військової присутності РФ в Криму (у порівнянні з 2013 роком): особовий склад: було близько 12 тис., станом на сьогодні – більше 32 тис. військовослужбовців; танків РФ не було взагалі, в цьому році їх уже 40; бронетранспортерів – від 92 од. до 680 у цьому році; артилерійських систем – було 24 од., в цьому році – 174 од. різних артилерійських систем", - йдеться в повідомленні.

Крім того, Петренко зауважив, що до окупації Росія мала в Криму 22 літаки, а на сьогодні – 113. Також РФ перекинула до Криму 8 кораблів і підводних човнів, які мають на своєму оснащенні крилаті ракети морського базування “Калібр” (сумарно можуть здійснити залп крилатими ракетами – 52 од., дальність ураження – від 1,5 до 2,5 тис. км).

Крім того, на окупованому півострові встановлено російські системи протиповітряної оборони С-400; берегові протикорабельні ракетні комплекси “Бастіон” та “Бал” та оперативно-тактичні ракетні комплекси “Іскандер”.

Хіти тижня. Печатка часів Ярослава Мудрого та знахідка, старша за Софію Київську: Що знайшли археологи на розкопках у столиці (фото)

неділя, 21 жовтень 2018, 13:30

Історики переконані – шукати під землею потрібно і надалі, адже давньоруська доба приховує ще багато важливих знахідок. Влітку 2018 року на території Софії Київської провели археологічні розкопки, які виявили печатку часів Ярослава Мудрого, кістки жінк...

Хіти тижня. Бойовики відступали через "пронос": У Києво-Печерській лаврі поліція провела масові затримання

неділя, 21 жовтень 2018, 11:00

Десятки чи то тітушок, чи то вже проросійських бойовиків, за даними поліції групувалися на території найвідомішого монастиря України і готувалися до насильницьких дій. У них була добре відпрацьована легенда, і засіби відходу. Співробітники правоохоронн...