Юрію Віталійовичу, Ви ж новий і чесний: Касько вимагає від Луценка скасувати повідомлення про підозру

В понеділок, 16 травня, Віталій Касько подав новому вже Генеральному прокурору офіційне клопотання про скасування як незаконного повідомлення про підозру від 8 квітня.

Віталій Касько. Фото: РБК.

Колишній заступник генерального прокурора Віталій Касько публічно зажадав від нового керівника Генеральної прокуратури України Юрія Луценка скасувати повідомлення про підозру від 8 квітня, що, на його думку, є незаконним. Новину передають Патріоти України.

"В понеділок, 16 травня, ми подали новому вже Генеральному прокурору офіційне клопотання про скасування як незаконного повідомлення про підозру від 8 квітня, яке 10 квітня театрально, незаконно і безуспішно намагалися вручити мені Сус і компанія", - написав Касько у "Фейсбуці".

За його словами, "це дійство порушувало елементарні вимогу закону про вручення повідомлення про підозру у день її складення і вимогу про здійснення цих дій спеціальним суб’єктом - Генеральним прокурором або його заступником (через статус адвоката)". "Це навіть якщо винести за дужки незаконне стеження, дії в нічний час, пошкодження майна і відсутність спроб направити виклик поштою. Безпідставність та політична вмотивованість цієї "підозри" - це окреме питання", - додав екс-заступник Віктора Шокіна.

"Минув вже тиждень (тоді як КПК відводить 3 дні для відповіді на таке клопотання), але ми й досі не дочекалися від новопризначеного Генерального прокурора жодної реакції. Тому змушені звертатися до нового очільника ГПУ публічно і все ще сподіваємось, що він не має на меті продовжити відомі всім "замовні справи" свого попередника", - додав Касько.

Нагадаємо, після того, як Віталія Каська було звільнено з посади наказом Віктора Шокіна, йому вручили повідомлення про підозру та неодноразово викликали на допит до ГПУ у різних справах.

Вбила рідкісна хвороба: Відомий український футболіст помер у 45 років (фото)

неділя, 28 травень 2023, 12:27

На 46-му році життя після тривалої боротьби з невиліковною хворобою помер колишній футболіст запорізького "Металурга", "Чорноморця" та "Оболоні" Дмитро Каряка, повідомили на його сторінці у Facebook ексодноклубники гравця, передають Патріоти України. Щ...

Укргідрометцентр уточнив прогноз погоди на неділю, 9 квітня

неділя, 9 квітень 2023, 5:55

У неділю, 9 квітня, погода буде хмарною з проясненнями. У переважній частині країни практично весь день дощитиме, подекуди з грозою. Температура в Україні коливатиметься від 7° морозу вночі до 15° тепла вдень. Про це повідомив Український гідрометеорол...