Із доповненою реальністю: Американці випустили особливо "розумну" духовку

За допомогою доповненої реальності можна побачити, як буде виглядати готова страва, а ще духовка завжди підкаже, як краще її готувати.

Розумна духовка Whirlpool. Фото: theverge.com.

Американська компанія Whirlpool представила "розумну" духовку. Новинка використовує доповнену реальність, наприклад для того, щоб показати як треба покласти курку або піцу для приготування, інформують Патріоти України.

Як пише видання The Verge, новинка оснащена 27-дюймовим прозорим LCD-дисплеєм Connected Hub, який показує рецепти. Він встановлений на дверцятах духовки. Спочатку користувач вибирає страву, а далі на екрані з'явиться список інгредієнтів і місце, де потрібно розмістити продукти.

Що ще корисного? Розумна духовка може запропонувати користувачеві правильно розмістити продукти. Наприклад, програма запропонувала покласти лосось на верхню решітку, а спаржу – на нижню, щоб обидва продукти були готові одночасно. При цьому за допомогою доповненої реальності можна побачити, як буде виглядати готова страва.

Нова фаза війни: як змінюватиметься театр бойових дій узимку

четвер, 1 грудень 2022, 13:35

Якщо спочатку Кремль ставив за мету знищення української державності, то зараз у Москві говорять про необхідність поступок чи компромісів з боку офіційного Києва. Тим самим визнаючи українську державність. Останніми днями все частіше звучать заяви про ...

Росія офіційно збирає армію зеків: це все частина плану

середа, 30 листопад 2022, 21:32

Наскільки ефективне вагнерівське вербування? І чи легко керувати на полі бою зеками? І чи не обернеться рішення дозволити Пригожину зібрати приватну армію поразкою режиму путіна. Кухар Путіна Пригожин отримав карт-бланш на збір армії із ув'язнених. ПВК...