Із доповненою реальністю: Американці випустили особливо "розумну" духовку

За допомогою доповненої реальності можна побачити, як буде виглядати готова страва, а ще духовка завжди підкаже, як краще її готувати.

Розумна духовка Whirlpool. Фото: theverge.com.

Американська компанія Whirlpool представила "розумну" духовку. Новинка використовує доповнену реальність, наприклад для того, щоб показати як треба покласти курку або піцу для приготування, інформують Патріоти України.

Як пише видання The Verge, новинка оснащена 27-дюймовим прозорим LCD-дисплеєм Connected Hub, який показує рецепти. Він встановлений на дверцятах духовки. Спочатку користувач вибирає страву, а далі на екрані з'явиться список інгредієнтів і місце, де потрібно розмістити продукти.

Що ще корисного? Розумна духовка може запропонувати користувачеві правильно розмістити продукти. Наприклад, програма запропонувала покласти лосось на верхню решітку, а спаржу – на нижню, щоб обидва продукти були готові одночасно. При цьому за допомогою доповненої реальності можна побачити, як буде виглядати готова страва.

Поблизу Білогорівки на Луганщині ліквідовано 500 окупантів - координати надали місцеві сили опору

субота, 21 травень 2022, 20:49

За даними Інституту вивчення війни, могли бути вбитими або пораненими до 485 російських солдатів та знищені понад 80 одиниць техніки. Завдяки наданій силами спротиву Луганщини інформації, ЗСУ розбили війська рф поблизу Білогорівки: мінус пів тисячі оку...

Інформація сил спротиву Луганщини про понтонну переправу окупантів підтвердилась - тепер біля Яремівки.

субота, 21 травень 2022, 20:40

Ці епізоди російсько-української війни наочно засвідчили той факт, що український рух спротиву на окупованих територіях працює плідно й ефективно, незважаючи на складну ситуацію. Російські окупанти намагаються звести через річку Сіверський Донець понто...