Із Росії депортують до України терориста "ДНР", який захоплював Слов'янськ (фото)

Згідно з базою "Миротворця", злочинець народився у Вінниці, виховувався в інтернаті, був активним прихильником "Антимайдану".

Микола Трегуб. Фото:Комсомальская правда

Реутовський міський суд Московської області виніс рішення до примусової депортації на територію України учасника захоплення Слов'янська Миколи Трегуба. Про це повідомляє "Комсомольская правда", передають Патріоти України.

Згідно з базою "Миротворця", він народився у Вінниці, виховувався в інтернаті, був активним прихильником "Антимайдану". Також Трегуб брав участь у захопленні Слов'янська в 2014 році.

Після виходу зі Слов'янська він брав участь у бойових діях під Макіївкою у складі незаконного збройного формування (НВФ) під керівництвом якогось "Міши-хохла", потім у НВФ "Спарта". Після поранення в 2014 році виїхав на територію Росії, де після прибуття потрапив за розподілом до Петропавловська-Камчатського.

У червні 2016, так і не легалізувавшись, Трегуб спробував вилетіти до Євросоюзу через Латвію. Але через наявність у паспорті штампу "ДНР", його не пропустили.

Ще раз легалізуватися він намагався в грудні 2016 року. У Білгородській області отримав дозвіл на роботу в Росії. Влаштувався на роботу, але одразу ж був затриманий і засуджений до "самовидворення". Адвокату оскаржити рішення суду не вдалося.

Хіти тижня. Таємниця перевалу Дятлова: Судмедексперт розповів про можливі причини смерті ще трьох туристів

середа, 20 червень 2018, 0:35

Едуард Туманов вважає, що ані сніжна лавина, ані звір не могли призвести до загибелі людей. Причиною смерті дев'яти туристів на знаменитому перевалі Дятлова на Уралі не могла бути сніжна лавина або звір, повідомляють Патріоти України з посиланням на ob...

Хіти тижня. Скрепна грамота: У мережі з'явилося кумедне фото із залізничного вокзалу у Криму

середа, 20 червень 2018, 0:15

Російські "фахівці", які прибули на окупований півострів, певно, прогулювали в школі уроки географії та російської мови. В окупованому Криму на табло залізничного вокзалу в Сімферополі з'явилися такі назви пунктів відправлення і прибуття як "Симферь"...