Ізраїль збив російсько-сирійський винищувач

По літаку були випущені кілька ракет. Доля екіпажу наразі не відома.

Ілюстрація:ТСН

Літак "Су", що порушив повітряний простір Ізраїлю з боку Сирії, був збитий ізраїльською армією. Підрозділи ППО випустили по літаку дві ракети Patriot, передають Патріоти України.

Згідно з попередньою інформацією, літак належав сирійської армії. Про це йдеться в офіційному повідомленні Армії оборони Ізраїлю.

"Дві ракети Patriot були запущені по сирійському винищувачу" Сухий ", який проник в ізраїльський повітряний простір. Армія відстежувала заздалегідь пересування винищувача, який проник на 2 км в повітряний простір Ізраїлю, після чого був збитий ракетами Patriot", - йдеться в поширеному військовими комюніке.

Джерело: Сегодня

Ядерний шантаж путіна: росію попередили публічно і приватно про можливі наслідки

четвер, 29 вересень 2022, 21:42

Російський відомий своєю сталою тактикою так званого "підвищення ставок", тому не випадково наразі задіяна риторика щодо можливого використання ядерної зброї у разі неприйняття російських умов, а фактично шантажу. 21 вересня президент Володимир Путін п...

Американські літаки моніторять ядерні об'єкти РФ. Україну беруть під парасольку

четвер, 29 вересень 2022, 21:30

Про наслідки "референдумів" та загрозу тактичною ЯЗ. Про оперативну обстановку на фронті станом на 28.09.22, "приєднання нових регіонів" до рф, наступ ЗСУ, "могілізацію" та ядерну загрозу від режиму путіна. 01:10 - про секретний пункт та кількість ново...