"Как бы тебя самого не вывезли в лес": Прілєпін пригрозив українському журналісту

Пособник терористів пообіцяв, що через заклики врятувати Сенцова Айдера Муждабаєва можуть ліквідувати російські спецслужби.

Захар Прілєпін. Фото:Lenta.ruРосійський письменник-терорист Захар Прілєпін, який воював в рядах "ДНР", пригрозив фізичною розправою українському журналісту Айдеру Муждабаєву через його допис про необхідність переходу до радикальних методів боротьби за Олега Сенцова. Про це Прілєпін написав у Facebook, передають Патріоти України.

"Спасти Сенцова наше государство не может. Это объективно, я даже никого не виню. Государство приговорено к тому, чтобы держаться в рамках закона. Но русские снесли эти рамки. Поэтому спасти Олега могут сейчас только люди, которые заявляют о себе как о патриотах Украины, как о радикалах антироссийской направленности.

Если так, тогда не надо уже никаких лозунгов и шествий, сейчас слова не нужны. Нужны дела. Точнее, одно дело. Собирайтесь, организуйтесь, физически, силой хватайте русских агентов тут (они всем известны), вывозите куда угодно, приставляйте автоматы к их вискам и под камеры требуйте у Путина немедленно выдать Сенцова в обмен на них. Иначе - их расстрел без суда и следствия", - написав Муждабаєв.

У свою чергу, Прілєпін відкрито заявив, що через подібні висловлювання Муждабаєв може стати жертвою російських спецслужб.

"Чудесно. Автоматы в лоб, значит. Российским агентам, значит. Как бы тебя самого не вывезли в лес, Айдер. Они ж все буквально понимают. Прикинь, как нехорошо получится", — написав пособник терористів.

На вертольотах МВС людей можна було доправити просто в санаторій Нових Санжарів й уникнути конфлікту. Але цього чомусь не зробили

вівторок, 25 лютий 2020, 20:45

Не варто забувати, що все це відбулося на тлі розмов про можливу відставку Кабінету Міністрів. Сама ситуація в Санжарах б'є по суб'єктності не лише президента та уряду, а й по суб'єктності держави. Було створено вкрай негативну для міжнародного іміджу наш

Чому, маючи негативний досвід блокування, керівництво МВС не прийняло рішення щодо евакуації гелікоптерами Airbus H225?

субота, 22 лютий 2020, 12:15

Чому, маючи негативний досвід блокування можливого приїзду евакуйованих з Китаю у Львівський обласний госпіталь ветеранів війни, керівництвом МВС не було прийнято рішення щодо "переходу у світ нових технологій", а саме: транспортування евакуйованих на тер