"Как бы тебя самого не вывезли в лес": Прілєпін пригрозив українському журналісту

Пособник терористів пообіцяв, що через заклики врятувати Сенцова Айдера Муждабаєва можуть ліквідувати російські спецслужби.

Захар Прілєпін. Фото:Lenta.ruРосійський письменник-терорист Захар Прілєпін, який воював в рядах "ДНР", пригрозив фізичною розправою українському журналісту Айдеру Муждабаєву через його допис про необхідність переходу до радикальних методів боротьби за Олега Сенцова. Про це Прілєпін написав у Facebook, передають Патріоти України.

"Спасти Сенцова наше государство не может. Это объективно, я даже никого не виню. Государство приговорено к тому, чтобы держаться в рамках закона. Но русские снесли эти рамки. Поэтому спасти Олега могут сейчас только люди, которые заявляют о себе как о патриотах Украины, как о радикалах антироссийской направленности.

Если так, тогда не надо уже никаких лозунгов и шествий, сейчас слова не нужны. Нужны дела. Точнее, одно дело. Собирайтесь, организуйтесь, физически, силой хватайте русских агентов тут (они всем известны), вывозите куда угодно, приставляйте автоматы к их вискам и под камеры требуйте у Путина немедленно выдать Сенцова в обмен на них. Иначе - их расстрел без суда и следствия", - написав Муждабаєв.

У свою чергу, Прілєпін відкрито заявив, що через подібні висловлювання Муждабаєв може стати жертвою російських спецслужб.

"Чудесно. Автоматы в лоб, значит. Российским агентам, значит. Как бы тебя самого не вывезли в лес, Айдер. Они ж все буквально понимают. Прикинь, как нехорошо получится", — написав пособник терористів.

Загострення військового протистояння буде не тільки на донецькому напрямку

вівторок, 20 серпень 2019, 19:27

Тільки-но Україна озвучила пропозиції щодо нормандського формату, на окупованих територіях Луганської області відразу розпочалися масштабні батальйонно-тактичні навчання на трьох полігонах. Мовиться про серйозне накопичення сил, водночас за легендою відпр

"Буквально за тиждень вартість будівництва підстанції "Кремінська" на Луганщині із 2 млрд грн зменшилася до 1,3 млрд грн", - Снєгирьов

субота, 17 серпень 2019, 20:18

13 серпня 2019 року на пресконференції в Києві операційний директор "Укренерго" Володимир Кудрицький заявив про те, що НЕК "Укренерго" завершить будівництво підстанції (ПС) 500/220 кВ "Кремінська" (Кремінна, Луганської обл.) до кінця травня 2020 року. ...