"Как бы тебя самого не вывезли в лес": Прілєпін пригрозив українському журналісту

Пособник терористів пообіцяв, що через заклики врятувати Сенцова Айдера Муждабаєва можуть ліквідувати російські спецслужби.

Захар Прілєпін. Фото:Lenta.ruРосійський письменник-терорист Захар Прілєпін, який воював в рядах "ДНР", пригрозив фізичною розправою українському журналісту Айдеру Муждабаєву через його допис про необхідність переходу до радикальних методів боротьби за Олега Сенцова. Про це Прілєпін написав у Facebook, передають Патріоти України.

"Спасти Сенцова наше государство не может. Это объективно, я даже никого не виню. Государство приговорено к тому, чтобы держаться в рамках закона. Но русские снесли эти рамки. Поэтому спасти Олега могут сейчас только люди, которые заявляют о себе как о патриотах Украины, как о радикалах антироссийской направленности.

Если так, тогда не надо уже никаких лозунгов и шествий, сейчас слова не нужны. Нужны дела. Точнее, одно дело. Собирайтесь, организуйтесь, физически, силой хватайте русских агентов тут (они всем известны), вывозите куда угодно, приставляйте автоматы к их вискам и под камеры требуйте у Путина немедленно выдать Сенцова в обмен на них. Иначе - их расстрел без суда и следствия", - написав Муждабаєв.

У свою чергу, Прілєпін відкрито заявив, що через подібні висловлювання Муждабаєв може стати жертвою російських спецслужб.

"Чудесно. Автоматы в лоб, значит. Российским агентам, значит. Как бы тебя самого не вывезли в лес, Айдер. Они ж все буквально понимают. Прикинь, как нехорошо получится", — написав пособник терористів.

Про будівництво двох баз ВМС, або Що заважає налагодити ефективну співпрацю України з країнами НАТО

четвер, 22 жовтень 2020, 9:55

Важливо розглядати розбудову військово-морського флоту України виключно в аспекті забезпечення вільного судноплавства одночасно Чорного й Азовського морів. І подавати це в аспекті деокупації незаконно анексованого Криму.

"Зміна форматів переговорів і "вільні економічні зони" не допоможуть реінтегрувати ОРДЛО", - Снєгирьов

середа, 21 жовтень 2020, 16:20

На мою думку , такі заяви Олексія Рєзнікова свідчать про те, що представники міністерства з питань реінтеграції окупованих територій, не мають ані "дорожньої карти", ані загального уявлення про механізми завершення війни та повернення тимчасово окупованих