"Как бы тебя самого не вывезли в лес": Прілєпін пригрозив українському журналісту

Пособник терористів пообіцяв, що через заклики врятувати Сенцова Айдера Муждабаєва можуть ліквідувати російські спецслужби.

Захар Прілєпін. Фото:Lenta.ruРосійський письменник-терорист Захар Прілєпін, який воював в рядах "ДНР", пригрозив фізичною розправою українському журналісту Айдеру Муждабаєву через його допис про необхідність переходу до радикальних методів боротьби за Олега Сенцова. Про це Прілєпін написав у Facebook, передають Патріоти України.

"Спасти Сенцова наше государство не может. Это объективно, я даже никого не виню. Государство приговорено к тому, чтобы держаться в рамках закона. Но русские снесли эти рамки. Поэтому спасти Олега могут сейчас только люди, которые заявляют о себе как о патриотах Украины, как о радикалах антироссийской направленности.

Если так, тогда не надо уже никаких лозунгов и шествий, сейчас слова не нужны. Нужны дела. Точнее, одно дело. Собирайтесь, организуйтесь, физически, силой хватайте русских агентов тут (они всем известны), вывозите куда угодно, приставляйте автоматы к их вискам и под камеры требуйте у Путина немедленно выдать Сенцова в обмен на них. Иначе - их расстрел без суда и следствия", - написав Муждабаєв.

У свою чергу, Прілєпін відкрито заявив, що через подібні висловлювання Муждабаєв може стати жертвою російських спецслужб.

"Чудесно. Автоматы в лоб, значит. Российским агентам, значит. Как бы тебя самого не вывезли в лес, Айдер. Они ж все буквально понимают. Прикинь, как нехорошо получится", — написав пособник терористів.

Хіти тижня. Вражає... уяву теж: Потужний бойовий дрон помічений у небі Житомирщини

п’ятниця, 22 березень 2019, 12:00

Незабаром "українізовані яничари" певно завітають і на Донбас, і над акваторією українських морів. Безпілотний літальний апарат Bayraktar TB2 здійснював випробування в небі над Україною. Зокрема близько полудня БПЛА здійснив політ у небі над Хмельницьк...

У США займуться розробкою космічного ядерного ракетного двигуна (фото)

п’ятниця, 22 березень 2019, 0:30

Американські військові вважають, що ядерні реактори дозволять космічним апаратам переміщатися з більшими швидкостями, ніж це можливо зараз. Агентство перспективних оборонних розробок (DARPA) Пентагону має намір в 2020 році відкрити проект розробки ядер...