Катастрофа в Армянську: З повітря зняли відео про ситуацію в центрі хіматаки

Випаровування небезпечних речовин триває, причому "димить" як сам завод "Кримський титан", так і його кислотонакопичувач.

Фото:скрін відео

У мережі з'явилося відео, зняте за допомогою дрона в Армянську, де на заводі "Кримський титан" стався витік отруйних речовин. Ролик викладений у Youtube, передають Патріоти України.

Він став ще одним доказом того, що випаровування небезпечних речовин на підприємстві триває, причому "димить" як сам завод, так і його кислотонакопичувач.

Окупаційна влада вже заявила, що єдиним варіантом стабілізації екологічної ситуації є нейтралізація накопичувача прісною водою, проте з нею на анексованому півострові проблема.

Проросійські бойовики готують провокації на окупованій Луганщині

неділя, 10 жовтень 2021, 21:12

Росія та підконтрольні їй бойовики "ЛНР" готують нові збройні провокації у Луганській області. Кремль планує звинуватити Україну в загостренні бойових дій, зірвати відкриття нових КПВВ і спробувати схилити Київ до власного плану виконання Мінських угод.

Арешт Саакашвілі: причини та можливі наслідки для України

четвер, 7 жовтень 2021, 15:35

Візит експрезидента був використаний як каталізатор для об’єднання всіх опозиційних сил. Це мало б призвести до збільшення електоральної підтримки партії Саакашвілі. Він свідомо йшов на провокацію протестних настроїв усередині Грузії. Як із цим пов’яза...