Для багатьох країн, зокрема і для України, початок ХХ ст., став буремним часом, передають Патріоти України з посиланням на "Німецьку хвилю".
У 1918 році Українська Народна Республіка підписала Брест-Литовський мирний договір з Центральними державами Європи. На українські землі рушило об'єднане німецько-австро-угорське військо. Історик Михайло Ковальчук доводить, що угода не передбачала вступу армій Четверного союзу в Україну - їх запросили на власну руку делегати УНР. Потім протестувати вже було пізно.
Німецько-австрійські війська допомогли вигнати з України більшовицькі загони. Але 29 квітня 1918 року вони перетворились із союзників на окупантів, коли розігнали законну Центральну Раду.
Німецькі військові фотографували людей, тварин, міста на згадку. Тепер, через 100 років, можемо подивитись на тогочасний світ, що відобразився у їхніх фотографіях. Деякі зі знімків публікуються вперше.
Підійти до дзеркала в ліфті — рефлекс багатьох із нас, але мало хто замислюється, що це не просто декоративний елемент. Насправді дизайнери ліфтів навмисно вбудовують дзеркала, аби підвищити безпеку, комфорт і навіть психологічний стан пасажирів, перед...
На сесії Парламентської асамблеї НАТО мав бути Петро Порошенко – як учасник делегації.Але офіс Зеленського з підручними з керівництва ВР вирішили його не пустити. От просто тому, що так вирішили.Тепер члени делегації – «слуги» скаржаться, що засідання ...