Хіти тижня. "А ведь они нас боятся!": Цаплієнко показав, як у Кремлі почали демонтувати будівлю, яка... нагадує тризуб

Бояться у Кремлі тризуба, як нечиста сила - ладану...

Андрій Цаплієнко. Фото: Broadcast.

"А ведь они нас боятся. Причем, страх этот какой-то мистический… Иначе как можно объяснить лихорадочный демонтаж "14-го корпуса", огромного здания на территории Кремля, напоминающего очертаниями… украинский трезубец?", - пише український журналіст Андрій Цаплієнко на своїй сторінці у "Фейсбуці", передають Патріоти України, та продовжує:

"Можно представить, какую истерику в воспаленных мозгах российской власти вызывает намек на силуэт нашего герба посреди кремлевских стен, раз они решились сравнять с землей тысячи квадратных метров на сакральной территории.

Кстати, там, где стоял исполинский трезубец, до этого была похоронена София Палеолог. Та самая, которая придумала концепцию "Третьего Рима" и предложила московитам украсть историю Киевской Руси".

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...