Хіти тижня. "А ведь они нас боятся!": Цаплієнко показав, як у Кремлі почали демонтувати будівлю, яка... нагадує тризуб

Бояться у Кремлі тризуба, як нечиста сила - ладану...

Андрій Цаплієнко. Фото: Broadcast.

"А ведь они нас боятся. Причем, страх этот какой-то мистический… Иначе как можно объяснить лихорадочный демонтаж "14-го корпуса", огромного здания на территории Кремля, напоминающего очертаниями… украинский трезубец?", - пише український журналіст Андрій Цаплієнко на своїй сторінці у "Фейсбуці", передають Патріоти України, та продовжує:

"Можно представить, какую истерику в воспаленных мозгах российской власти вызывает намек на силуэт нашего герба посреди кремлевских стен, раз они решились сравнять с землей тысячи квадратных метров на сакральной территории.

Кстати, там, где стоял исполинский трезубец, до этого была похоронена София Палеолог. Та самая, которая придумала концепцию "Третьего Рима" и предложила московитам украсть историю Киевской Руси".

Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...