Хіти тижня. Або п'є з горя або лікується: У Кремлі роблять дивні заяви з приводу Путіна

Вже не один раз підмічено, що з часів початку нещасливої для себе "гібридної кампанії" Путін зникає після важких для Росії ударів. Останні дії Заходу і перебіг подій на Донбасі надій кремлівському фюреру не додають.

Володимир Путін більше тиня не з'являвся на публіці, передають Патріоти України з посиланням на телеканал "Дождь"

Сайт Кремля публікує повідомлення про зустрічі президента, але журналістів на них не запрошують. Є відомості, що вони записувалися заздалегідь. При цьому оголошень про відпустку Путіна в поточному році не було.

Володимир Путін раптово відмовився від публічних заходів - останній раз глава держави з'явився на публіці 8 серпня, а наступного разу журналісти зможуть його побачити лише 16 серпня. Про це "Дождю" розповіли двоє людей, знайомих з графіком глави держави. Ця ж інформація підтверджується аналізом того, як державні ЗМІ висвітлюють діяльність Путіна.

Заступник прес-секретаря президента Юрій Свиридов (заміщає Дмитра Пєскова під час його відпустки) не відповів на питання "Дождя".

Волонтери з ГО "Важливі дії" передали на Бахмутський напрямок ще один бойовий пікап

вівторок, 7 лютий 2023, 23:02

Спеціально під потреби ЗСУ був обраний автомобіль IVECO VM90, оскільки вкрай важлива висока прохідність такого автомобіля. IVECO VM90 може використовуватися у якості командно-штабного та медичного варіанту, а також як бойова одиниця з можливістю установки

Вибухи в Ірані: Чи вплине атака на завод дронів на хід війни в Україні

неділя, 5 лютий 2023, 14:11

Варто зауважити, що використання росією іранських дронів проти України не впливає суттєво на хід війни, оскільки українські сили ППО навчилися ефективно їм протидіяти. Днями на військовому заводі з виробництва БПЛА в Ірані пролунав сильний вибух. Крім ...