Хіти тижня. Абсолютно відкрито, без всякого маскування: Журналіст розповів про російську компанію, яка працює і в Україні, і в "ЛНР"

Gloria Jeans активно платить податки бойовикам-окупантам.

Ілюстрація:prybyralnyk.com.ua

У мережі розповіли про російську торгову компанію, яка останні три роки, незважаючи на війну на Донбасі, працює і в Україні і в "ЛНР". Про це написав у своєму блозі журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України.

"Тут всі 3,5 роки війни без всяких перешкод працює російська компанія Gloria Jeans, яка при цьому паралельно працює і на підконтрольній Росії території Луганської області, де платить податки незаконним збройним формуванням. Це відбувається абсолютно відкрито. Без всякого маскування.

Але в Україні це нікого не цікавить. Українці активно вітають введення санкцій проти Росії, радіють чергового "наганяю", який Москва отримує те від німців, то від американців, але при цьому не поспішають вимагати жорстких дій від свого уряду", - написав Казанський.

"Ще в 2015 році бойовики "ЛНР" на своїх сайтах самі з гордістю повідомляли про те, що Gloria Jeans збирається працювати на їх території, в Красному Лучі. А власник компанії Володимир Мельников абсолютно відкрито зізнавався журналістам, що працює в підконтрольному "ЛНР" Луганську і платить бойовикам податки", - підсумував журналіст.

"Ніхто навіть не думає ховатися. Ось відео з цього заходу. На ньому Плотницький і втікач з Луганська Карякін. Подивіться, як мило" - повідомив журналіст.

Магазини "Глорія Джинс", яка виробляє одяг під торговою маркою "Gee Jay" є в кількох великих ТРЦ Києва. Нещодавно один з таких магазинів в ТРЦ "Sky Mall" пікетували активісти організації "Відсіч".

"Але обурюється тільки невелика група людей. Владі і більшості наших співгромадян - все одно. Тому магазини російської компанії продовжують працювати в Україні й досі. Це нехай у німців голова болить з приводу санкцій проти РФ. А ми не паримося, нас такі "дрібниці" не турбують." - підсумував Казанський.


Власниця корови була шокована: У США народилося двоголове теля (фото)

четвер, 25 квітень 2019, 11:55

Здоров'я матері мутанта в результаті незвичайних пологів не постраждало. В американському штаті Монтана народилося двоголове теля, передають Патріоти України. 30-річна власниця ферми Хізер Херман розповіла, що проводила щоденний огляд стада, коли поміт...

Ситуація дуже серйозна: На Житомирщині горять ліси (фото)

середа, 24 квітень 2019, 21:45

Два пожежних літаки Ан-32П і два вертольоти Мі-8 скинули 138 тонн води. Пожежні обіцяють продовжувати гасити вогонь вночі в три зміни. У Житомирській області другу добу горить ліс. За останніми даними, в вогні 43 гектара лісового масиву. Спостерігаютьс...