Хіти тижня. Апокаліпсис: Окупована Євпаторія "готова" до зустрічі туристів (фото)

В мережі показали, на що перетворилася перлина Криму - курортна Євпаторія.

 Євпаторія сьогодні. фото: evpcur.16mb.com.У мережі показали плачевний стан Євпаторії напередодні курортного сезону. Як виявилося, місця відпочинку та пам'ятки потребують реставрації або капітального ремонту. Фотографії міста опублікували у виданні "Євпаторійський кур'єр", повідомляють Патріоти України.

Зокрема повідомляється, що вже більше п'яти років проходить робота по благоустрою скверу їм. Караєва. Також затягнулася і реконструкція саду ім. Леніна, яка, судячи з обіцянок міської "влади", повинна була закінчиться ще в 2016 році."Новий курортний сезон сад ім. Леніна зустрічає жителів і гостей нашого міста в досить жалюгідному вигляді. Навіть ті нечисленні паркові доріжки, які у минулому році були забруковані тротуарною плиткою, вже встигли прийти в непридатність", - зазначається на сайті.Гостям міста ріжуть очі не тільки не облаштовані парки, але і недоглянута курортна зона. Багато санаторіїв, що колись притягували відпочиваючих, зараз нагадують картини апокаліпсису.У катастрофічному стані знаходиться санаторій "Жовтень", який був побудований за проектом знаменитого архітектора Володимира Турчанінова, який є пам'ятником архітектури.


Танки для ЗСУ: дозвіл Німеччини на реекспорт Leopard 2 - потужний політичний сигнал РФ

середа, 1 лютий 2023, 20:43

Варто зауважити, що йдеться не лише про постачання німецьких Leopard 2 або американських M1 Abrams, а й про британських Challenger 2, які вважаються одними із найкращих у своїй модифікації. Рішення США, Німеччини, низки країн Європи про передачу нам та...

Прильоти в Лисичанську та Старобільську на свято гауляйтера Пахніца

понеділок, 23 січень 2023, 11:26

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!