Хіти тижня. Ау, пані Гриневич! Вчителі з підконтрольної території влаштовують екскурсії для дітей на окуповану територію, - журналіст (відео)

Українські педагоги розповідають школярам про те, якими "героями" були Гіві і Моторола.

Вчителі на Донбасі влаштовують для дітей екскурсії в "ДНР". Колаж: РБК-Україна.На території Донбасу є вчителі-агітатори, які організовують екскурсії для дітей на непідконтрольні території Україні, де нашим школярам розповідають про героїзм Гіві і Мотороли. Про це розповіла журналістка Марина Курапцева в інтерв'ю "Громадському радіо", передають Патріоти України.

"Мені зателефонували волонтери, сказали, що існують так звані "вчителі", які після 2014 року не втратили своїх робочих місць на підконтрольній Україні території, агітують серед дітей і викладачів на так звані екскурсії на непідконтрольну територію. За подібну агітацію таким вчителям платять", - розповіла Курапцева.

За її словами, такий "туризм" призводить до того, що дітям на окупованих територіях розповідають про те, "якими героями були Гіві, Моторола, який гарний "курячий бог" Захарченко, як багато він робить для людей".

"Їм навіть роздають буклетики з Гіві і Моторолою. Причому, коли проводяться подібні екскурсії, обстріли припиняються, щоб у дітей складалось враження, що там затишно і гостинно", - зазначила Курапцева.

Журналістка обурена тим, що правоохоронні органи ніяк не реагують на цю ситуацію. "Я не розумію, як такий учитель може залишатися на волі, тим більше - на своєму робочому місці. Адже вони проводять таку агітацію і на звільнених територіях, там, де зараз повинна народжуватися Україна", - резюмувала вона.

Про вільні економічні зони в ОРДЛО на тлі заяв Кравчука

неділя, 9 серпень 2020, 10:27

Підсумовуючи зазначу, що пропозиція Леоніда Кравчука про створення вільних економічних зон свідчить про те, що Україна фактично взяла на себе зобов’язання ратифікувати політичну частину Мінських домовленостей, і профінансувати відновлення інфраструктури й

Повернення до СЦКК російських офіцерів загрожує легалізацією "ЛДНР" у рамках Мінського процесу

неділя, 2 серпень 2020, 13:54

З огляду на ситуацію, що складається, переконаний, що українська сторона має наполягати не на поверненні росіян до роботи СЦКК, а на розширенні повноважень СММ ОБСЄ, як міжнародної інституції. Таким чином, на мою думку, західні партнери України будуть при