Хіти тижня. Автохам у Києві, нахабно припаркувавшись біля колії трамвая, після прибуття поліції почав телефонувати мамі (фото)

Випадок ставсяна в Шевченківському районі столиці поруч з Київською академією медіа мистецтв.

Фото:https://www.obozrevatel.com

У Києві водій позашляховика Audi Q-7 припаркував свій автомобіль впритул до трамвайних колій. В результаті рух пасажирського транспорту було зупинено на 40 хвилин. Про це Обозревателю розповіли очевидці, передають Патріоти України.

Випадок стався в четвер, 6 липня, близько 14:30 на вулиці Дмитрівська, 80 в Шевченківському районі поруч з Київською академією медіа мистецтв.

Спочатку пасажири трамвая спробували відштовхнути автомобіль, але з цього нічого не вийшло і незабаром на ділянці один за іншим вишикувалися п'ять трамваїв.

"Пасажири нервували, оскільки багато з них поспішали у своїх справах, а кондуктори обурювалися, що через автохама втрачають виручку", - розповів один з очевидців.

Люди зателефонували в поліцію. Прибувши на місце, копи викликали евакуатор, який, втім, не знадобився, оскільки підійшов водій позашляховика. Ним виявився молодик років 25-30. Очевидці чули, як водій телефонував і розповідав мамі, що поліція збирається скласти на нього протокол.

"Уряд запізно ухвалив рішення про обов’язкову обсервацію українців, які прибули з-за кордону", - Снєгирьов

середа, 1 квітень 2020, 16:38

Знову ж таки, виникає питання – хто періодично підставляє президента Зеленського? І чому раз за разом виникають подібні конфліктні ситуації? Президент і Кабінет міністрів запізно вирішили відправляти усіх українців, які прибули з-за кордону, на обов’яз...

Повернення українців з-за кордону порушує чинне законодавство по боротьбі з епідеміями

вівторок, 31 березень 2020, 12:16

Оголошену в Україні надзвичайну ситуацію можна порівняти із «тушінням пожежі бензином». На мою думку, продовження карантину ще на місяць, без відповідної підтримки з боку уряду, серйозно загрожує економічній безпеці держави. Кабінет міністрів пізно зуп...