Хіти тижня. "Автор чіплявся до студенток, за що часто отримував по пиці": У "ЛНР" видали підручник історії про свої "давні часи" (фото)

Луганчани у соцмережах зазначають, що дехто з вказаних авторів цього посібника викладав у луганських школах та вишах.

Підручники, які видали у окупованому Луганську. Фото: соцмережі.

На окупованій території Луганщини видали підручник з історії для 11 класу під назвою "Історія ЛНР. Від давніх часів до наших днів". Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на соцмережі.

На обкладинці підручника міститься коротка довідка про "республіку", де зазначено, що державними мовами там є російська та українська. У коментарях дописувачі з числа луганчан зазначають, що дехто з вказаних авторів цього посібника викладали у луганських школах та вишах.

Дописувачі також дартома цікавляться чи можна десь дістати підручник луганської чи донецької мови.

Волонтери з ГО "Важливі дії" передали на Бахмутський напрямок ще один бойовий пікап

вівторок, 7 лютий 2023, 23:02

Спеціально під потреби ЗСУ був обраний автомобіль IVECO VM90, оскільки вкрай важлива висока прохідність такого автомобіля. IVECO VM90 може використовуватися у якості командно-штабного та медичного варіанту, а також як бойова одиниця з можливістю установки

Вибухи в Ірані: Чи вплине атака на завод дронів на хід війни в Україні

неділя, 5 лютий 2023, 14:11

Варто зауважити, що використання росією іранських дронів проти України не впливає суттєво на хід війни, оскільки українські сили ППО навчилися ефективно їм протидіяти. Днями на військовому заводі з виробництва БПЛА в Ірані пролунав сильний вибух. Крім ...