Хіти тижня. Без матері: Стала відома подальша доля доньки загиблої екс-регіоналки Бережної

Цілком імовірно, що 8-річну Даніелу удочерить Борис Фуксман, який вочевидь і є її біологічним батьком.

Ірина Бережна з донькою. Фото:facebookУкраїно-німецький 70-річний бізнесмен Борис Фуксман удочерить 8-річну Даніеллу, дочку екс-нардепа України від Партії регіонів Ірини Бережної, яка вижила в автокатастрофі. Про це пише Страна, передають Патріоти України.

Фуксман цілком ймовірно є і батьком дочки Ірини Бережної, відзначається в повідомленні. Сама колишній парламентарій дану тему не коментувала і дочку широкій публіці не показувала.

У Фуксмана з дружиною є три дочки - Олена, Наталя і Мішель, які також проживають у Німеччині. Причиною автокатастрофи в Хорватії, в якій загинула екс-нардеп Ірина Бережна, став сон водія.

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...